PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558436}

Kobieta ze stali

Soy tu dueña
7,7 472
oceny
7,7 10 1 472
Kobieta ze stali
powrót do forum serialu Kobieta ze stali

Ale ona jest okropna. Jej sposób mówienia, taki sepleniący, wygląd odpychający, lekko wulgarny. W ogóle cała jest irytująca.

olinka8only

zgadzam sie całkowiecie ,wogle jakos nie potrafi grac te miny głos straszne

ocenił(a) serial na 10
mika26

Ivane albo sie lubi albo się nie lubi... ja to bym powiedziała że wygląd jest bardzo wulgarny ale taka właśnie jest Ivana... ale nie zauważyłam żeby sepleniła... hmmm musze sie przysłuchać bardziej widocznie

kasiapiecha86

Ona nie sepleni po prostu Spanic ma taki głos i chwilami może się tak wydawać.

olinka8only

Ale trzeba przyznać, że w 'Emperatriz' jak grała dla TVAzteca wyglądała zabójczo pięknie. Przynajmniej tak widzę z Entrady, nie oglądałam telenoveli. Ekh ... o emisji tego serialu możemy chyba tylko pomarzyć. Może kiedyś TVPuls się skusi na Azteca, oni emitują inne wytwórnie np. Telefe

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

Z tego co wiem to odcinki są tłumaczone i mozna je znalezć w necie :) gorąco polecam tą telke ;) nie dość że zabójczo wyglądląda to jeszcze stworzyli bardzo dobry duet z bernim :) poza tym protka ma jaja i nie da sobie w kasze dmuchać :)

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

Gorąco polecam tą telke :) i z tego co wiem to są tłumaczone odcinki w necie :) Nie dość że Gaby zabójczo wygląda to jeszcze stworzyli z Berznim cudowną pare:) noi Empe ma jaja i nie da sobie w kasze dmuchać :)

ocenił(a) serial na 10
kasiapiecha86

Też oglądam i spodobała mi sie. A o kogo Ci chodzi że Iwana stworzyła dobry duet?

ocenił(a) serial na 10
SabinaR92

Nie Ivana tylko Emperatriz z Berniem prot który grał w Empe..

ocenił(a) serial na 10
kasiapiecha86

Dzięki już wiem

kasiapiecha86

Ale wogóle piosenka z entrady Emperatriz jest bombowa. Z resztą jak teraz tak sięgam pamięcią do telenowel z Gaby w roli głównej to w sumie każdą entradę miała świetną. Na przykład piosenka z 'La Intrusa' /u nas Virginia o ile dobrze pamiętam/ jest mega ;D

kocyk_

Mi się bardzo podoba piosenka z entrady Pauliny (La Usurpadora).

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

Musze sie z Tobą zgodzić, tak samo uwielbiam entrade z Por tu amor:))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones