PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558436}

Kobieta ze stali

Soy tu dueña
7,7 472
oceny
7,7 10 1 472
Kobieta ze stali
powrót do forum serialu Kobieta ze stali
SabinaR92

Ja oglądałam. Bardzo podobała mi się piosenka z entady jak i tak, która leciała w scenkach Valentiny i Jose Miguela. Ogólnie telka mi się podobała, ze względu na mądrego prota. Nie było jakiś idiotycznych akcji (oprócz tych standardowych). Valentina wg mnie w pewnych momentach przesadzała i wkurzała mnie, gdy bezgranicznie ufała kuzynce. Ivana strasznie mnie irytowała, ta postać tak mnie irytowała, że nie byłam w stanie ponownie obejrzeć tej telki do końca. Najbardziej w STD podobał mi się wątek protów, inne były jak dla mnie mało interesujące. Drugim ulubionym był wątek Iluminady i Timoteo, lubiłam ich. Lubiłam przyjaciółkę Valentiny Gaby oraz Benitę, a także ojca Jose Miguela, Federica.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Mi sie bardzo podoba. Zaczęłam oglądać jak TVN7 puścili pierwszy odcinek i mnie tak wciągła że nie mogłam sie doczekać i ogladam w necie i jestem na 30 odcinku. Rocznik troche w tył 2010 ale myślę, że mało osób to oglądało bo było puszczane na Zone Romantica co nie wszyscy mieli ten kanał. I nie obejrzałaś do końca? Mnie też wkurzało, że Valentina wierzyła we wszystko co Iwana mówiła nawet swojej przyjaciółce nie uwierzyła jak chciała ja ostrzec że Alonso z nią zdradza chore to troche ale cóż to telenowela. Zgadzam sie z Tobą, że ojciec Jose Miguela Federico jest fajny nie to co jego żona Leonor od pierwszego odc fochy puszcza że się nikt nimi nie zajął.

SabinaR92

Ja oglądnęłam całą telkę parę lat temu, tylko jak drugi raz zaczęłam oglądać to już nie wytrwałam, a wszystko przez Ivanę :P Gaby w tej telce tak mnie wkurzała, że jakbym miała melisę to bym ją piła przed jakąkolwiek z nią scenką :P Dokładnie, szkoda, że Valentina nie uwierzyła wtedy Gaby, ale ona była tak naiwna i łatwowierna, że szok. Jak widać tylko Gaby zdobyła się na powiedzenie prawdy Valentinie, Isabel tego nie zrobiła, mimo, że była naocznym świadkiem pocałunku Ivany z Alonsem. Leonor działała mi na nerwy, straszna baba.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Ja oglądam już chyba czwarty raz :) ogólnie telka bardzo dobra jedna z najlepszych, oczywiscie główną zasługą tego sukcesu jest obsada, i nie mam tylko na mysli głownych bohaterów... dużo znanych osób gra :) Tak jak pisze Julia prot jest mądry i bardzo zabawny... ach colunga sie spisał :))) są też postacie drażniące ale to juz kwestia gustu, mnie np drazni benita, matka sandry czasami isabel jest bardzo wscibska, z postaci których lubie to horacio, iluminada timoteo, federico:) co do antagonistów to odwalili dobrą robote sergio dał rade ach jak ja go nie nawdziłam za to co zrobił ale nie bede spojlerować... matka jose też jest nieznosna a co do Ivany to sie nie wypowiadam bo mam słabośc do gaby i ogólnie Ivana jako postac dla mnie była miazga w pozytywnym znaczeniu :D uwielbiam tej jej miny i spojrzenia... ale irytować może to fakt zwłaszcza głosem ale dla mnie osobiscie to nie jest duzy problem... czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością :)

kasiapiecha86

Mnie też drażniła Enriqueta, Isabel też czasem. A co do Rosenda to mam o nim mieszane uczucia, do mnie jakoś ta postać nie przemówiła. Wkurzał mnie, ale czegoś mi brakowało w jego postaci.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

I zaniedługo Enrigueta sie pojawi :/ trzeba bedzie jakoś ją przetrawić ;)

ocenił(a) serial na 10
kasiapiecha86

A kto to Enriqueta ?

SabinaR92

Matka Sandry.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Faktycznie że to matka Sandry. Dzięki

kasiapiecha86

a sandra kiedy sie pojawi

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

Sandra pojawi sie w 18 odcinku.

SabinaR92

w kim sie zakocha

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

Sandra się zakocha w Horacio Acosta ale później bedzie z kims innym.

SabinaR92

horacio wktorym odciku sie pojawi

SabinaR92

Teraz tak jednym okiem -----> ;)

Na poważnie zaczynam oglądać od 19 odcinka, bo wtedy pojawia się Colunga i zaczyna się bal ... ! :D :D

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

Początek jak początek ze Zepedą były nieco nudnawe. Masz racje że dopiero od 19 odcinka bedzie sia działo

SabinaR92

za długo to trwało, wystarczyło to streścić w ciągu 5-6 odcinków najwyżej

na mnie największe wrażenie zrobił odcinek, kiedy Valentina "się zmienia" i postanawia wyjechać na hacjendę - stała się taką twardą babką, chociaż mój brat się śmiał, że serial nosi tytuł Kobieta ze stali a bohaterka ciągle ryczy ;)

Seiya

ciekawe czy to irytujące i wchrzaniające się we wszystko babsko - Benita, pojedzie za Valentiną.... pewnie tak:(

jasmin35

no i akcja troszke sie ruszyła , mam nadzieje ze teraz to juz z górki akcja bedzie interesujaca , ja uwielbiam akcje telenowel na hacjendach , konie stroje kapelusze , no i Fernando Colunga jeszcze tylko 5 odcinków ,chociaz wydaje mi sie ze napewno bedzie w 19 pod sam koniec .Super telka w moim klimacie

jasmin35

no robi sie ciekawie akcja sie ruszyła,mam nadzieje ze teraz to juz z górki i sie rozkreci ,uwielbiam hacjendy , te ubrania kapelusze , mysle ze pojawienie sie Fernando Colungi w koncu ozywi serial chociaz jest super ,ale mysle ze bedzie jeszcze lepiej

mika26

jeszcze 5 dni i sie pojawi Jose Migel ale jak znam zycie pewnie na koncu odcinka

mika26

Nie, nie na końcu ;)

ocenił(a) serial na 8
SabinaR92

Ja też oglądam od początku na TVN7,teraz opuściłem 3 odc.niestety ale już odrabiam straty,i oglądam na youtube. ;D Telka bardzo dobra,tylko ta naiwność Valentiny mnie denerwuje,ale cóż taką ma role.Ja nie mogę się doczekać odc.kiedy Alonso powróci i znowu namiesza. ;D

ocenił(a) serial na 8
SabinaR92

Ja też oglądam od początku na TVN7.Telka super,teraz niestety opuściłem parę odc.ale już odrabiam zaległości,i oglądam na youtube.:D Denerwuje mnie tylko naiwność Valentiny no ale cóż taką ma role.;) Ja się nie mogę doczekać powrotu Alonso,kiedy powróci i znowu namiesza. ;D

ocenił(a) serial na 8
SabinaR92

Ja też oglądam od początku na TVN7.Telka super,teraz niestety opuściłem parę odc.ale już odrabiam zaległości,i oglądam na youtube.:D Denerwuje mnie tylko naiwność Valentiny no ale cóż taką ma role.;) Ja się nie mogę doczekać powrotu Alonso,kiedy powróci i znowu namiesza. ;D

jazdowicz2666

Ta naiwność Valentiny też mnie mega irytuje.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Mam nadzieje że teraz po przemianie Valentina trochę nabierze oleju do głowy.Mi się wczoraj z nią podobała akcja jak w deszczu i burzy w nocy wybiegła na zewnątrz i zaczęła wrzeszczeć,i tarzać się w tym błocie. ;D

jazdowicz2666

Ja też mam taką nadzieję.

jazdowicz2666

No doczekałeś się wreszcie tego wąsatego :P

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

No od razu akcje rozkręcił,teraz jeszcze niech tylko Alonso wróci i będzie jazda. ;D

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Alonso tak szybko chyba nie wróci tak mam nadzieję.

ocenił(a) serial na 8
SabinaR92

Właśnie fajnie jak szybko wróci bo zamęt wprowadzi duży. ;D A znowu jak pojawi się Jose Miguel to z telki zrobi się typowy romans nudny,bo Valentina będzie wielce zakochana na nowo i złagodnieje.;P

jazdowicz2666

Jutro się pojawi protagonista :P

jazdowicz2666

Alonso się już powinien pokazać od piątku.

jazdowicz2666

Z góry bym nie osądzała pewnych sytuacji ;)

jagodajulia

Alonso z tego co patrze to on pojawi się na 2 odcinki. Potem zniknie potem znowu się pojawi zniknie i tak w kółko.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Alonso zrobi wielką trójce z wąsatym i Vivianą. ;D

jazdowicz2666

Kto to jest Viviana?

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Sorrki chodziło mi o Ivanna,pomyliło mi się to imię z bohaterki z innej telki. ;P

dominik1989

Ja wiem kiedy i na jak długo Alonso się pojawi ;)

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Alonso zrobi wielką trójce z wąsatym i Vivianą. ;D

jagodajulia

No właśnie nie zapominajmy. że to Kobieta ze Stali teraz. A Alonso na stałe będzie się pojawiał od 42 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Ja też nie chce osądzać z góry,ale niestety to jest już więcej niż pewne. ;P

jazdowicz2666

cos mało osob pisze o telenoweli , o Amor bravio i Kiedy sie zakocham było wieksze zainteresowanie a bardzo dziwne bo Kobieta ze stali jest najlepsza

ocenił(a) serial na 8
mika26

Zgadzam się,jedynie co mnie denerwuje to to że akcja jest cały czas teraz na tym zadupiu,a fajnie by było jak by akcja też odbywała się gdzieś w większym mieście,tak jak było w pierwszych odc. ;)

mika26

Amor Bravio - nie znam lepszej telenoveli i to pod każdym względem.

mika26

AB jak i CME leciały na tv4 i poza tym STD leci już kolejny raz, więc to też może być powód.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

sorki ze tutaj dziewczyny , ale mozecie mi powiedziec gdzie ogladalyscie cala te telenowele ? bo jak narazie na tvn playerze jest tylko 20 odcinkow .. ;(

ocenił(a) serial na 10
sadiii

Na AnyFiles są odcinki

sadiii

Ja pobierałam z gryzonia i oglądałam też na jakiejś stronce, ale to już było parę lat temu i nie pamiętam, ale na anyfiles też są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones