PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760152}
7,0 290
ocen
7,0 10 1 290
Kobiety i mafia
powrót do forum serialu Kobiety i mafia

ciekawe co tam u słowikowej slychać

ocenił(a) serial na 7
BlackShit

dowiemy się w 2 i 3 odcinku

ocenił(a) serial na 1
krzeszol

Tak, serial o "biednych" wdowach po gangsterach. Już słysząc i widząc pierwszą narrację można dostać nerwicy. Miliony kręcili, chałupy stawiali, ale oni tak na prawdę bezbronni i niewinni.... dramat, kto to produkuje?!

ocenił(a) serial na 7
Feel_good

proponowalbym sie najpierw zapoznac z serialem a pozniej sie wypowiadac

jak nazwa mowi - chodzi o kobiety (i te kobiety skrzywdzone przez mafie opowiadaja swoja historie)
posrod tych kobiet sa zarowno zony zamordowanych przemytnikow ale i ich matki, corki zon skruszonych mafiozow ktore to zony zostaly amoprdowane z powodu zdrady meza etc.

serial ciekawy

a stwierdzenia typu "dramat, kto to produkuje?!" proponowalbym zachowac dla : klanu, plebani, na wspolnej, 13 posterunku, ojca mateusza warsaw shore ect.

moim zdaniem to 6 odcinkow calkiem porzadnie zrobionego dokumentu

ocenił(a) serial na 1
mer0ving

Obejrzałem tylko jeden odcinek i był żenujący.

ocenił(a) serial na 8
Feel_good

Dlaczego? Dla mnie był ciekawy, nie pamiętałem tej historii z tym kulawym. Coś tam było chyba, że był producentem karmy dla psów...

ocenił(a) serial na 7
BlackShit

Nawet niezły serial dokumentalny. A co do słowikowej, oj biedna kobieta, biedna ....

ocenił(a) serial na 8
chemas

No z mercedesa do micry to jednak spory zjazd. Ale jakoś daje radę z tego sprzątania...

ocenił(a) serial na 7
wmbco

hehe :)

ocenił(a) serial na 8
BlackShit

Niecała minuta szukania w Google i proszę - nie musisz dziękować ;)
https://www.facebook.com/monika.banasiak.121?fref=ts

ocenił(a) serial na 8
gabrielafrancuz

A sprawdziłaś czy to autentyczny profil?

ocenił(a) serial na 8
wmbco

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=462867294077137&set=pb.100010616102409.- 2207520000.1499891918.&type=3&theater wypowiadają się u niej na profilu jakieś lokalne i bardziej światowe celeby, więc wierzę, że wiedzą, z kim piszą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones