PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184989}

Kobra - Oddział Specjalny: Druga zmiana

Alarm für Cobra 11 - Einsatz für Team 2
7,1 618
ocen
7,1 10 1 618
Kobra Oddział Specjalny: Druga zmiana
powrót do forum serialu Kobra - Oddział Specjalny: Druga zmiana

Po dzisiejszym odcinku stwierdzam, że chyba wolę oglądać Drugą zmianę, aniżeli Toma I Semira. Oczywiście, oba seriale lubię. Każdy na swój sposób. Ale jeśli miałabym wybierać, to Druga zmiana wygrywa:)

The_Devil

Każdy ma swoje zdanie.Ja jestem odmiennego...Dzisiejszy odcinek był fajny,ale to nie to samo co Tom z Semirem.Druga zmiana nie jest taka zła..ale lepszy jest "Oddział Specjalny"

ocenił(a) serial na 10
brzoza9552

Szanuję Twoje zdanie:) Mnie jednak bardziej podoba się Susanna i Frank, ponieważ ich rozmowy i teksty Franka są po prostu rozwalające:) Owszem, Semir i Tom są zabawni, ale to raczej zasługa zabawnych sytuacji:) Susanna i Frank są w ogóle śmieszni, tak jak układ między nimi:)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
The_Devil

Oj, Susana i Frank są o wiele lepsi niż T&S. Zdecydowanie bardziej podoba mi się Druga zmiana.

The_Devil

Wczoraj przez przypadek obejrzałam pierwszy odcinek. Dzisiaj specjalnie wstałam żeby zobaczyć cdn i powiem, że bardzo fajna z nich drużyna. Polubiłam ich od razu, fajnie się kontrastują, ich rozmowy przyklejają uśmiech. Generalnie duety damsko-męskie zawsze fajnie wypadają szczególnie w policji tak więc nie mam nic do zarzucenia Susann i Frankowi.
Dodam, że "Cobra - oddział specjalny" oglądałam raczej okazjonalnie, jak leciało w tv, więc za dużo o nim powiedzieć nie mogę i tak na dobrą sprawę w 100% nie powiem który jest lepszy, ale myślę, że Druga zmiana dużo nie odbiega od pierwszej.

ocenił(a) serial na 10
Paz_Vega

odbiega. I polecam ten serial - każdy odcinek ogląda się jak dobry film akcji, niektóre spokojnie mogą konkurować z kolegami z dużego ekranu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones