PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680636}
2,7 704
oceny
2,7 10 1 704
Kocham. Enter
powrót do forum serialu Kocham. Enter

Dno i Wodorosty....

użytkownik usunięty

Ale dziadostwo .... tvn spada na psy

ocenił(a) serial na 1

Popieram cb poniekąd ale uważam , że nie powinno się przekreślać wszystkich produkcji TVN tym bardziej lepiej oglądać coś zbyt pięknego niż złość ,smutek no i że ludziom jest źle na świecie nie prawda ? Przecież siadając do kompa czy Tv powinniśmy się zrelaksować :D

ocenił(a) serial na 1
mari321

To weź ku*wa podaj jeden dobry program,który leci na tvn.Ja mam tylko jeden:Mam talent.

ocenił(a) serial na 1
dominik9051

haha czyli sam sobie podałeś jeden przykład ... zresztą może i mogli by mieć więcej dobrych produkcji ale ja przynajmniej uważam że mają markę .. chyba wszyscy Polacy znają ten kanał po za tym czy musimy ciągle na coś narzekać ? :P

już spadł, kilka lat temu.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones