PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680636}
2,7 704
oceny
2,7 10 1 704
Kocham. Enter
powrót do forum serialu Kocham. Enter

Kolejne dziadostwo obok szpitali,sędzi,detektywów i tego typu dokumentów fabularyzowanych

ocenił(a) serial na 1
domniak

Zgadzam się.Wziąć te wszystkie taśmy z detektywami,wu jedynaściami,pannami mariami,sądami rodzinnymi,trudnymi sprawami,ukrytymi prawdami, kocham enterami,dlaczego jajami,Najami,szpitalami wziąć i na gnój wyrzucić,albo najlepiej spalić żeby ktoś tego nie znalazł.

dominik9051

"dlaczego jajami'' leżałem przez pół godziny i się śmiałem

dominik9051

Poziom telewizji leci na łeb na szyję. Każda stacja małpuje od innej pseudoprodukcje tego typu. tvn miał taniec z gwiazdami, to polszmat i tvp zaraz gwiazdy tańczą na dupie czy ch*j wie co. polszmat wymyślił dlaczego ja - proszę bardzo, tvn zrobił ukrytą prawdę i kocham enter, a tvp szkołę życia. No do ku*wy nędzy tego gówna jest wszędzie pełno. I co mnie zastanawia - nawet sporo ludzi to ogląda. I za cholerę nie rozumiem jak to możliwe? Chyba ciemnej masie, bandzie kretynów, idiotów i debili, siedzących bezwładnie (i bezmózgowo) przed TV to odpowiada. Oni nie mają wielkich wymagań. Poprawka - nie mają żadnych. Wstyd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones