PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7126}

Kochanek Lady Chatterley

Lady Chatterley
7,0 814
ocen
7,0 10 1 814
Kochanek Lady Chatterley
powrót do forum serialu Kochanek Lady Chatterley

Sean w tym filmie to zwierzak , prwadziwy "niegrzeczny chłopiec" bierze to na co ma ochotę ... ale jest uczuciowy . Nawet zdolny do miłości .
Bardzo , bardzo na tak . Wspaniałe angielskie ogrody , niesamowita posiadłość , moda (koniec I WW , pierwsz połowa lat 20stych), kobiety jak z obrazów Tamary Lempickiej , cudowne wnętrza , konwenanse... "Romans arystokratki z dzikusem" .
Obsesyjniy mężczyzna i namiątna kobieta równa się trudna , wybuchowa mieszanka pożądania , zdrady , poczucia winy , tęsknoty i... prawdziwej miłości ... Nie czytałam (jeszcze książki) i finisz tej historii mnie... zaskoczył

ocenił(a) serial na 8
motyla_giczola

Taka moja mała refleksja.
Sir Clifford jest wyjątkowo antypatycznym typem. Zadufanym w sobie egoistą, celebrującym swoje kalectwo. Mimo wielu kroków swojej żony odtrąca ją. Nie potrafi, a raczej nie chce, zrobić nic dla niej. Jego próby nakłonienia jej by znalazła sobie kochanka, wydają się nieszczere. Mają chyba tylko an celu wydobycie od żony kolejnych deklaracji wierności i lojalności. Sir Clifford chyba bardzo boi się zostać samemu.
Dla mnie szczególnie znamienna była scena, gdy żona przychodzi do niego nago, a on brutalnie ją odtrąca. Bo niby strasznie cierpi. A ona, niby nie? Zimny egoista. Bez wyobraźni. Los go skrzywdził, to prawda. Ale to nie uprawnia go do obciążania swoją krzywdą innych. Jego żona długo zachowywała się lojalnie, zrobiła wiele dla ułożenia życia w zaistniałej sytuacji. Dodajmy, że ułożenia sobie życia z mężem. On ją brutalnie odtrącił. Nie zrobił nic dla niej. Nawet nie próbował. W zasadzie sam sobie był winien. Poświęcenie ma swoje granice. Tym większe, im bardziej ktoś spotyka się z niewdzięcznością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones