PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223750}

Kod Lyoko

Code Lyoko
7,5 2 320
ocen
7,5 10 1 2320
Kod Lyoko
powrót do forum serialu Kod Lyoko

Witam, mam taka prosbe.. Moglby mi ktos podac ile jest wszystkich odcinow?? Na yt znalazlem 95
odc. ,ale slyszalem ,ze jest ich troche wiecej.:-) Z gory dziekuje.

Kod Lyoko byla to chyba jedna z moich najlepszych bajek z dziecinstwa xd . Pamietam ze byla
emitowana na zig-zapie. Na moje nieszczescie moglem to ogladac tylko u kuzyna :-) gdyz u sb nie
mialem zig-zapa. Obejrzalem moze zaledwie 10 odcinkow( moze wiecej, juz nie pamietam) ,ale
pokochalem ta bajke/anime. Pamietam ,zynem bawilismy sie w Kod Lyoko xd . Teraz to brzmi glupio,
ale wtedy nie moglismy sie doczekac wyjscia na podworko i zabawy do samego wieczora.
Wyobraznie wtedy mielismy tak dobra (jak kazde dziecko) , ze potrafilisy sobie wyobrazic wszystko.
Momentami chcialbym wrocic do tych czasow. Czy tylko ja tak mam??

Ostatnio jakos sobie przypomnialem o tej bajce, no i jeszcze o Troskliwych Misiach, ale jakos
stwierdzilem ,ze teraz zryloby mi to psyche xd:-)
Dlatego zaczalem od samego poczatku ogladac Kod.... i powiem , ze mimo i juz jestem troche za
stary na takie bajki to mam wielka frajde ogladajac ten serial. Cos ze mna nie tak?? :-)

Deathstrroke

Poprawka ; Pamietam, ze z kuzynem *

ocenił(a) serial na 10
Deathstrroke

Odcinków jest 97. Choć ostatni jest 95... ale to po prostu dlatego, że najpierw są jeszcze dwa odcinki pilotażowe(Xana się budzi, cześć 1 i 2)
No istnieje jeszcze coś takiego jak Kod Lyoko Ewolucja(26 odcinków), ale Kodem Lyoko to to już jest tylko z nazwy... możliwe, że jest tam więcej błędów niż we wszystkich fanowskich opowiadaniach razem wziętych.(I każde - lub przynajmniej prawie każde - opowiadanie fanowskie jest lepsze(w tym moje;)) no a przynajmniej pod kątem zgodności z oryginałem).

I nie, nic nie jest z Tobą nie tak - sam mam prawie 19 lat i wciąż lubię oglądać Kod Lyoko... ba, nawet oparłem na nim koncept mojego wielkiego multiwersum(wielkiej unifikacji łączącej światy z wielu różnych produkcji - głównie filmów i gier).
Taka obawa byłaby raczej racjonalniejsza w stosunku do osoby, która "wyrosła" z Kod Lyoko ;)

Maciejlyoko

Mhm no to widze, ze nie jestem sam ;) Juz myslalem , ze forum tego serialu jest dawno zapomniane :)
A wiadomo czy serial doczeka sie kiedys jakiejs kontynuacji?? Pytam, gdyz jestem dopiero w 7 odcinku, ale juz czuje , ze bedzie mi szkoda tego serialu( ze to juz END) jak juz obejrze wszystkie odcinki xd

Maciejlyoko

Opowiadania fanowskie?? Macie jakies forum do tego. Moglbys rozwinac watek, gdyz jestem zielony w tej kwestii.

ocenił(a) serial na 10
Deathstrroke

Cóż opowiadania fanowskie rozumiem każde napisane przez fana opowiadania dotyczące Kod Lyoko(może to być np kontynuacja, "zaginiony" odcinek, coś o przeszłości lub przyszłości niektórych bohaterów itd.) nic mi nie wiadomo o ostnienie forum skupionym na tym istnieje jednak strona KodLyoko.pl, na której forum niektórzy publikują swoje dzieła(podobnie jest z forum.codelyoko.pl). Jest też spis opowiadań o Kod Lyoko spis-opowiadan-o-cl.blogspot.com.
Jeśli chodzi o kontynuację oficjalną, to w teorii jest nią "Kod Lyoko Ewolucja", ale MoonScoop tam tyle razy sam sobie zaprzeczał, że trudno dalej uznawać to za Kod Lyoko. Kolejna seria raczej nie powstanie, bo jakiś czas po premierze Ewolucji zbankrutował i został wykupiony przez inną firmę. Być może jednak zdecyduje się ona na kontynuację serii, ale po wielkim niewypale jakim była Ewolucja jest to dość wątpliwe.
W każdym razie po skończenie Kod Lyoko polecałbym Ci raczej zapoznać się z moją kontynuacją nazwaną "Kod Lyoko Powrót Xany" - w założeniach ma to być 4 tomowa powieść(publikowana na mojej stronie - łatwo ją znajdziesz, gdyż jest pierszą stroną wyświetlaną w google po wpisaniu tytułu), po 26 rozdziałów każda, obecnie powstaje 12 rozdział I tomu o podtytule "Reaktywacja".
Jeśli pamiętasz zakończenie Kod Lyoko polecam zapoznać się z trailerem(by go znaleźć wystarczy wpisać tytuł powieści w wyszukiwarkę yutoutuba). Jeśli jednak zakończenie nie pamiętasz to najpierw obejrz sobie całe Kod Lyoko, by sobie nie spoilerować;)

Maciejlyoko

Oj wielkie dzieki :). Troche szkoda, ze stworzenie kontynuacji jest malo prawdopodobne.Nadal licze na to ,ze sie za to zabiora. Bede musial jakos rozplanowac sobie ogladanie odcinkow , bo nie chce obejrzec wszystkich w tydzien ;p. Swietny pomysl z tymi opowiadaniami. Na pewno obczaje to po obejrzeniu wszystkich odcinkow :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones