PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002156}

Kod wart miliardy dolarów

The Billion Dollar Code
7,5 2 123
oceny
7,5 10 1 2123
Kod wart miliardy dolarów
powrót do forum serialu Kod wart miliardy dolarów

Urodziłem się za późno żeby pamiętać ten okres w całości. Ale ten serial ma w sobie jakiś niesamowity klimat, czuć w nim fascynację Internetem i ciekawość do czego zaprowadzi nas jego rozwój. Zupełnie jak The Social Network zaraża widza entuzjazmem ludzi którzy mogli go tworzyć. Już odstawiając na bok czy proces był słuszny czy nie, czy Google jest złe czy nie, jak ktoś chciałby na chwilę wrócić do lat 90 to "The Billion Dollar Code" jest świetnym sposobem na to

ocenił(a) serial na 8
redt

Miałbym też kilka innych seriali / filmów do polecenia, na przykład "HALT AND CATCH FIRE" ciekawie pokazuje atmosferę lat '80. A o "BILLION DOLAR CODE" dowiedziałem się, przeglądając portfolio niemieckiego aktora. I nie dziwi mnie motyw, który w nim pokazano (nawiązując z resztą do jednego z odcinków, nie jestem foliarzem, ale jakieś ziarnko prawdy chyba w tym co mówią, jest :P ). A co do atmosfery - ja się załapałem na fenomen wczesnej, jeszcze wdzwanianej Neostrady na początku lar 2000ych :D Coś w tym jest, że Internet się rozwinął, pytanie: "Czy na lepsze?" pozostaje aktualne. Być może to tylko echa dzieciństwa, ale z przyjemnością wspominam gry flashowe, cd-romy czy malowanie w "Paincie" biedronek xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones