PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95810}

Kojak

7,3 8 061
ocen
7,3 10 1 8061
7,4 5
ocen krytyków
Kojak
powrót do forum serialu Kojak

Emisja 2018

ocenił(a) serial na 10

Od stycznia serial leci od poniedziałku do czwartku na kanale TVS. Ma ktoś nagrane pierwsze 20-kilka odcinków?

ocenił(a) serial na 10
v_12

Akurat pierwszy sezon jest najłatwiejszy do obejrzenia po polsku. Jako jedyny został wydany na DVD i można go za taniochę (do 50 zł, a czasem mniej) legalnie kupić. Natomiast zupełnie niedostępne są pozostałe. Wie ktoś czy sezony 2–5 wyszły na DVD w pl?

ocenił(a) serial na 10
wegmar13

Z tego co mi wiadomo to nie. Niestety jak widzę TVS wyemitowała tylko 2 sezony i to nie wszystkie odcinki i znów puszcza pierwszy sezon. Te stacje telewizyjne są coraz gorsze. Podobne numery zrobiło ostatnio np TV6 z innym serialem. Paranoja.

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

Zgadzam się. Dodam jeszcze, że nie sposób w rozpisce programu telewizyjnego znaleźć informację, jaki to sezon i odcinek Kojaka TVS nadaje. Na stronie TVS wisi tekst „Program TV aktualnie nie jest dostępny” (sprawdzone 8.04.2018), a na pozostałych programach (np. Teleman) napisali po prostu: „Kojak”. Mało poważnie to wygląda.

Co do Kojaka na DVD, to stwierdzę mało optymistycznie, że już żaden dystrybutor nie pokusi się o wydanie go z polskim lektorem. Serial jest świetny, to klasyk, ale grono widzów które klasykę ceni jest coraz mniejsze. Pozostaje trzymać kciuki, że może jeszcze TVP wyemituje kiedyś w nocy wszystkie sezony. A może społeczność przygotuje napisy? Trzymam kciuki.

ocenił(a) serial na 10
wegmar13

Chyba faktycznie jedyna nadzieja w TVP. Niestety ostatnio klasyki serialowej dużo tam nie ma. Może by do nich napisać. Wiem, że przynajmniej odpisują. Niestety z spełnianiem prośby to gorzej. Może gdyby więcej osób napisało to coś by pomogło. Warto spróbować.
Ps. Nie wiesz na jakim kanale Kojaka czytał Szołajski? Czy to było na Polsacie czy na TVP jeszcze przed Gudowskim.

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

Przypuszczam, że był to Lucjan Szołajski w TVP. Zapewne chodzi Ci o pierwsze emisje Kojaka, które siłą rzeczy były w latach siedemdziesiątych lub osiemdziesiątych jedynie w telewizji publicznej. Szołajski karierę lektora zaczynał właśnie wówczas, stąd moje przypuszczenie. Rzecz jest do sprawdzenia w archiwach. Tak swoją drogą to jest dobre pytanie: który pierwszy polski lektor czytał Kojaka? Może to nie Szołajski, ale jeszcze ktoś inny?

ocenił(a) serial na 10
wegmar13

Ja bym sobie obejrzał Kojak z Szołajskim. Być może czytał też na polsacie, bo w tamtym czasie polsat miał sporo fajnych lektorów: właśnie Szołajskiego, Knapika czy Rosołowskiego i Matula.

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

Zgadzam się z wami macie może wiedzę na temat filmów o kojaku the belarus file i the price of justice? Silesia emituje odcinki które nie są podwójne dobre i to a może jest ktoś kto ma te łączone odcinki i te pełnometrażowe?

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

Te dwa filmy leciały kiedyś chyba na polsacie a jeden z nich chyba na jedynce. Niestety nie mam ani jednego ani drugiego.

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

Dziękuję Panu bardzo za odpowiedź dzwoniłem do tv silesia i niestety tych pełnometrażowych nie wyemitują

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

A masz może nagrane z trzeciego sezonu odcinek 5, 14 i 19. Bo mnie trochę zaskoczyli, że puścili ten trzeci sezon i ich mi brakuje.. Wcześniej ciągle powtarzali 1 i 2.

ocenił(a) serial na 10
v_12

Ja mam pierwszy sezon jak coś to mogę przesłać

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

Już mam - TVS wyemitowało powtórkę, zanim przeszli do 3. sezonu. Jedynie z 2. sezonu brakuje mi 2 odcinków, bo TVS ich nie wyemitowała. Teraz lecą odcinki z 4. sezonu.

ocenił(a) serial na 10
v_12

Tak wiem dzwoniłem do nich i powiedzieli że już ich nie wyemitują szkoda

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

A orientujesz się ile sezonów wyemitują i kiedy zakończy się emisja?

ocenił(a) serial na 10
v_12

Jak dzwoniłem to mi powiedzieli że 5 sezonów tych pełnometrażowych typu Ariana itd nie będzie i tych odcinków typu ciąg dalszy nastąpi też ma nie być a reszta tak.

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

Ok, dobre i to, prawie cały serial będzie. Czyli pewnie będą to emitować do końca roku z możliwymi powtórkami, tak jak teraz Policjantów z jajami powtarzają non stop ;)

ocenił(a) serial na 10
v_12

Policjanci z Miami mi śię nie podobają czytałem że w Polsce z tym serialem zawsze było do dupy bo emitowane tylko dwa sezony

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

Jak Pan chce to te dwa odcinki z drugiego sezonu mam na kompie to mogę udostępnić

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

Bardzo bym był wdzięczny za te dwa brakujące odcinki.

ocenił(a) serial na 10
v_12

Mogę to Panu na pendrive podesłać?

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

Na pendrive? Wystarczy wetransferem przepchać. Gdy plik jest większy niż 2 GB to można spakować i podzielić paczkę na mniejsze pliki.

ocenił(a) serial na 10
v_12

Nie słyszałem o czymś takim jak Waters transfer nie jestem aż tak obcykany w elektronice komputerowej ale spytam kumpla a jeśli chodzi o sezon trzeci to mam go na dysku od nc plus zabezpieczony przed kopiowaniem.

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

Czy ma Pan drugi sezon z lektorem ?

ocenił(a) serial na 10
pzi1967

Mam drugi sezon w całości z TVP 1 i z tvs ma ktoś może 2 pierwsze miejsce odcinki sezonu trzeciego? I pierwszy z p iątego?

v_12

Dzień Dobry. Posiadasz może nagrania serialu Kojak z lektorem? Kompletuje całość,w dobrej jakości, chętnie się podzielę. Mogę też zapłacić za nagrania

ocenił(a) serial na 10
KULTowy_2

Posiadam wszystko, co leciało na TVS. Jeżeli już to wymieniłbym na kompletny serial Żar Tropików z polskim lektorem.

v_12

Nie posiadam niestety. A tak nie udostępnisz?

ocenił(a) serial na 10
KULTowy_2

Z moim extremalnie wolnym łączem internetowym to nic nie udostępniam :-) jedynie wymiana stacjonarna.

ocenił(a) serial na 10
v_12

Ma Pan może dwa pierwsze odc z sezonu trzeciego?

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

Mam wszystkie poza 2 odcinkami 2 sezonu, których TVS mnie wyemitowala

ocenił(a) serial na 10
v_12

Mógłby Pan udostępnić mi te dwa odcinki trzeciego sezonu?

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

W chwili obecnej nie mam takiej możliwości.

ocenił(a) serial na 10
v_12

Witam serdecznie i pozdrawiam mam prośbę mógłbyś mi udostepnić wszystkie odcinki Kojaka które masz?

v_12

A same ścieżki dzwiękowe? To by szybko posło, jakieś 50MB na odcinek. Zrobię całość pod DVD i Ci udostępnie. Mam kilkanaście odcinków z TVP już zrobionych. Wg.mnie Maciej Gudowski lepiej pasuje do tego filmu

ocenił(a) serial na 10
KULTowy_2

Ścieżki audio myślę, że dam radę. Mam kilka odcinków z TVP, jeden zgrany, reszta czeka (kiedyś zgram) i w sumie bardziej interesowałby mnie lektor z TVP, fajnie, że chce Ci się w to bawić.

v_12

Robię całość z lektorem z TVP (Gudowski) pod DVDRip. Jeden odcinek waży 500MB , skompresowany XVID. Source z zremasterowanego francuskiego DVD. Niestety w sieci nie znalazłem FULL DVD.


Udostępnie Ci całość jak zrobie, jeśli pomożesz.


Ja to widzę tak, te odcinki które uda się ustalić z Gudowskim to zrobić z Gudowskim, pozostałe z tym lektorem z TVS


Co do ścieżek może zrób w mp3 256kbps, zawsze to lepsza jakość. DOdaj mnie do znajomych, będziemy pisać na PRIV

v_12

Od 17 maja w poniedziałki o 21:10 na Metro TV Kojak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones