PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 137 081
ocen
8,7 10 1 137081
8,4 14
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

Jak w temacie. W ktorym odcinku zagral TOm Hanks

ocenił(a) serial na 10

nie tom hanks tylko jego syn, ale nie pamiętam , gra tego młodego sierżanta który służył w westpoint i go przydzielili na front , w filmie nazywa się henry jones a prywatnie jest pierworodnym toma hanksa i nazywa się Colin hanks

W odcinku o tytule The LAST PATROL zagral syn Hanksa

Też się zastanawiam, na IMDb piszą, że w piątym odcinku, muszę go w nim poszukać. Ale na pewno gra, oczywiście Colin Hanks też.

Veda12

Chociaż nie wiem, czy to prawda, ale na pewno go reżyserował. Na forum piszą, że też w nim grał.

ocenił(a) serial na 10
Veda12

Tom Hanks zagral w serialu "Band of Brothers" ale jako spadochroniarz w czasie zrzutu i nie powiem Wam do konca w ktorym odcinku bo nie jestem pewna ale gral napewno. A syn Hanks'a oczywiscie tez w tym miniserialu zagral...CURRAHEE

migotqa

tom Hanks zagrał w ocinku 4 LAST PATROL angielskiego kaprala ale pojawia sie tylko na ekranie przez 2 sekundy i jest cholernie ucharaktteryzowany nie do poznania ma dlugie gęste wąsy

ocenił(a) serial na 9
MilesQuaritch

...skoro jest taki nie do poznania...to skąd wiesz,że to on?...

Snaga_Przeklety

końcowe napisy , Hanks jest prawie na samym dole jako ENGLISH LIWEUTENANT czy jakoś tak ...

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Last Patrol to 8 odcinek i nie ma go w końcowych napisach sprawdziłam

użytkownik usunięty
Veda12

na IMDb pisze ze go reżyserował, a nie grał, a tak poza tym to nie jest napisane w którym odcinku grał

Mi się kiedyś wydawało, że Tom pojawiał się w pierwszym odcinku, w czasie gdy startowały samoloty by rozpocząć inwazję. Wystąpił jako brytyjski żołnierz obsługujący działko przeciwlotnicze.

Tom Hanks na pewno zagral w ostatnim lub przedostatnim odcinku francuskiego zolnierza. W scenie jak kompania E jedzie na ciezarowkach jest moment w ktorym kilku francuskich zolnierzy wygania z szopy niemieckich POW i Hanks przeprowadza na nich egzekucje. Trwa to doslownie 3-5 sekund.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones