PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 137 062
oceny
8,7 10 1 137062
8,4 14
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

zmęczyłam 3 i poł odcinka i jestem co najmniej zmieszana- serial nudny, nie widze żadnego naturalizmu, nic trzymającego w napięciu... a tu w rankingu 2gie miejsce i wszyscy tu pieją peany....
czy ten serial się dalej tak diametralnie zmienia? o co chodzi ze mnie w ogole nie wciagnal a takie ma fantastyczne noty? gdzie haczyk?

ocenił(a) serial na 10
gwenell

Może fakt, że jesteś kobietą a to jest serial wojenny ma tu coś do rzeczy ;)

Trias

taaaa, chyba poprostu nie znoszę "dzieł" o II WŚ

Trias

Nie generalizujmy :P

gwenell

Koleżanko
proponuje Ci serial: http://www.filmweb.pl/serial/Plotkara-2007-136269

ocenił(a) serial na 8
sebastianjurga

Pozamiatane xD

ocenił(a) serial na 10
gwenell

Mnie na początku też nie wciągnął, ale potem zżyłem sie z postaciami i czasami ze mnie łzy ten serial wyciskał:) Poza tym ma typowy dal HBO rozmach i momentami sceny walk są bardzo widowiskowe. Jest tylko 10 odc więc dużo nie stracisz jak obejrzysz a moim zdaniem nie pożałujesz.

gwenell

3 odcinek miażdży. Kobieto, tam pada sekwencja stulecia, kiedy gostek, kóry dał fajke a potem przejechał serią jeńców niemieckich mówi zagubionemu Blindowi czym jest wojna. To mniej więcej idzie tak 'Zesrałeś sie bo uwierzyłeś że jest nadzieja, jesteś trupem, wyzbyj sie litości i skrupułow to przetrzymasz', kobiety nie rozumieją życia, są zabawne w swej naiwności.

ocenił(a) serial na 8
pawelkostomloty

Według mnie pierwsze 6 odcinków miażdży. Walki, emocje etc. później już wieje nudą i w praktyce nic się nie dzieje. Mimo to, według mnie jedna z najlepszych produkcji :)

gwenell

tu nie ma co sie rozkrecac. kawalek historii sceny miazdza. kultowy serial jak i Saving Private Ryan...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones