PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=309235}

This Ugly Yet Beautiful World

Kono Minikuku mo Utsukushii Sekai
7,1 45
ocen
7,1 10 1 45
Kono Minikuku mo Utsukushii Sekai
powrót do forum serialu Kono Minikuku mo Utsukushii Sekai

..gdyby twórcy na siłe nie wstawili tam poważniejszych momentów,które choć wpierw stanowią miłe zaskoczenie,to jednak ogólnie wypadają słabo. No i końcówka..Eh..:/

ocenił(a) serial na 5
alicja_ol_2

według mnie końcówka była całkiem spk ;) ale ogółem nie czułem w tym anime tej komedii... wydaję się że twórcy sami nie byli pewni co chcą zrobić xD ale nie jest aż tak źle więc dałem troszkę zawyżone 7/10...

ocenił(a) serial na 7
alicja_ol_2

Jakby się uprzeć to tak : To raczej do komedii-romantycznej nie pasuje jak już to Komedia, Romans, Dramat, Akcja, Sci-Fi.. Takie bym dał gatunki po obejrzeniu tego. Ale jak już poszczególne gatunki się prezentują to inna bajka... Ale komedii-rom. widziałem już wystarczająco dużo bym mógł powiedzieć, że nie przypomina to owego gatunku, chociażby nawet na to wskazuje rozwój romansu... W kom-rom. nie ma możliwości na taki błyskawiczny rozwój i to taki że obie osoby już na samym początku prawie czują to samo... Z doświadczenia wiem, że nie ma takiej komedi-rom, chyba że to ma łamać schemat.
Ale teraz coś o anime... Dla mnie dialogi zaczęły robić się banalne... Może na tamten czas to było popularne takie "Będę Cię chronić", "Kocham Cię" itp... Fakt, i tak dalej to jest stosowane w nowszych produkcjach... Ale bez przesady... Czasem teksty są przesadne jak to by nazwać... Przesłodzone ? Aż czytać się tego nie chce. To wygląda jak dla młodych widzów bardziej... Gdyby nie ta nagość to można by powiedzieć że te Anime jest tak dla 13-latka.
Fakt ma to jakąś tam fabułę, która nie wciąga, ale jakoś oglądać idzie. Mnie osobiście lekko przy nudziła ta produkcja. Charaktery postaci.... na pierwszy plan można od razu rzucić tych dwóch pajaców co odgrywają rolę komediową... Bardzo irytujące postacie (w-g mnie), do reszty to jakoś się trzymają... Chociaż ta cała Mari zapowiadała się lekko w stronę Tsundere, ale i tak słabo wykorzystana ta postać. Chociaż umieściłem tu dramat to i tak jest w śladowej ilości.
To tak podsumowując : Mało śmieszne z lekkim dramatem, romans najbardziej wywalony na plan, mało akcji jak na taką fabułę pociągniętą w tą stronę (gdzie mamy potwory, ochronę swojej ukochanej itp.).
Ogólnie 6 szkoda było dać... Więc trochę naciągane 7/10.

ocenił(a) serial na 5
biro85

z perspektywy czasu jest to jedno z najgorszych serii jakie widziałem... wgl nie trzymało się kupy... a ocenę zmieniłem na 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones