PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028188}

Konsultant

The Consultant
6,5 1 972
oceny
6,5 10 1 1972
Konsultant
powrót do forum serialu Konsultant

Amazon pokazuje moc

ocenił(a) serial na 8

Apple ma swoje rewelacyjne Rozdzielenie a od Amazona dostajemy Konsultanta. Kolejny raz Amazon pokazuje jak mocnym graczem jest na rynku serialowym. Świetny jak zawsze Christoph Waltz , dobry wciągający scenariusz , interesujacy pomysł wyjściowy i dostajemy coś co chce się oglądać co wciąga. Dla mnie mocne 7,5/10 naprawdę warto poświęcić czas na obejrzenie

ocenił(a) serial na 8
rael_76

Wciąga, to prawda. Jeden z tych seriali, który intryguje, a tajemniczość i niepokój narastają, aby w końcowej fazie dać więcej pytań niż odpowiedzi. Z jednej strony liczyłem na bardziej złożone zakończenie, a z drugiej nie dziwi mnie braku klarownego wyjaśnienia z racji na scenarzystę vide "Servant". Póki co mam zagwozdkę co do interpretacji enigmatycznej osoby Pana Konsultanta. Myślę, że jest on tutaj zdecydowanie bardziej symboliczną postacią.

rael_76

Weź tego nie porównuj do Severance!

ocenił(a) serial na 8
Lukhasz

Po pierwsze odpowiedź miała być do mnie, a po drugie gdzie ja napisałem o Severance?

Bokciu

@bokciu odpowiedz nie jest do Ciebie tylko do rael_76, sam zobacz

ocenił(a) serial na 8
Lukhasz

Faktycznie, przepraszam - moje niedopatrzenie. Jakoś umknęło mi, że rael_76 napisał o Rozdzieleniu. Po prostu uznałem, że Servant odczytałeś na szybko jako Severance :)

ocenił(a) serial na 8
Lukhasz

A dlaczego ma nie porównywać? Oba seriale na wysokim poziomie. Rozdzielenie bardziej akcentuje w dramat i jest poważniejszy, a konsultant ma być czarna komedią. Rozdzielenie trochę lepszy i tyle, nie ma co się spinać, jakby porównywał Klan do Rozdzielenia

ocenił(a) serial na 10
rael_76

Moim zdaniem początek serialu świetny, potem lekko gorzej. Końcówka rozczarowuje, chyba że kolejne sezony wyjaśnią więcej. Póki co nie wiadomo nic

ocenił(a) serial na 8
h_kowalska

Ale chwila...potem lekko gorzej, a końcówka rozczarowuje i 10? Zatem gdyby całość była świetna, a końcówka rewelacyjna, to ocena wyszłaby poza skalę? Trochę konsekwencji w ocenianiu bym prosił.

ocenił(a) serial na 5
Bokciu

Tak samo dariusz, rozdzielenie trochę lepsze ale konsultant oceniony na 10.

ocenił(a) serial na 9
rael_76

xD
Ocena mówi sama za siebie

ocenił(a) serial na 8
rael_76

Dzięki za porównanie tego serialu do Severence. Dzięki temu postanowiłam go obejrzeć. Co prawda fabuła obu seriali różni się, ale psychodelia obu seriali jest na podobnym poziomie :-) Bardzo dobry serial,moim zdaniem, nie tylko psychodeliczne aspekty, ale i psychologiczne, zasługują na uwagę.

ocenił(a) serial na 8
Passkuda

Severance*, sorki za literówkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones