PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790238}

Kontakt

Contact
7,0 76
ocen
7,0 10 1 76
Kontakt
powrót do forum serialu Kontakt

Doskonały w każdym calu!

użytkownik usunięty

Już dawno nie oglądałam tak świetnego serialu. Chociaż jestem z tych, co wolą znienawidzone tzw. "tasiemce" i nie wiem, co mnie przekonało, żeby sięgnąć po "Kontakt" (chyba wakacyjna nuda), to nie żałuję czasu spędzonego przed ekranem laptopa. Jako, że zakończenie pozostawiło mały niedosyt, przekopałam pół internetu, by dowiedzieć się, czy powstał kolejny sezon/y. I jest! W 2017 roku wystartowała druga seria. Chyba nie ma wersji polskiej (z lektorem, bo nienawidzę napisów), ale w ostateczności zdecyduję się poszukać chociaż tych paru odcinków z napisami. Drugi sezon liczy 6 odcinków. A wracając jeszcze na chwilę do wrażeń po pierwszym - do końca nie wiedziałam co się wydarzy, a to skutkowało niezwykłą ciekawością, napięciem i... zarwaną nocką. :D Musiałam, po prostu musiałam po szóstym odcinku obejrzeć do końca! Polecam gorąco także miłośnikom francuskich produkcji. Pomimo lektora, momentami wsłuchiwałam się w sam język. Jest cudowny. Jak w sumie wszystko, co Francji się tyczy. ;) Nie przedłużając - zasłużone 10/10 i lecę szukać drugiej serii po polsku. Au revoir!

Ja też właśnie skończyłam pierwszy sezon i chętnie obejrzałabym drugi...

Niestety, kolejnej serii nie będzie! Telewizja FT1 uznała, że oglądalność II serii (I seria, 2015, 2 odcinki; II seria, 2017, 6 odcinków) ok. 4 mln na odcinek - to za mało i zrezygnowała z kontynuacji. Wielka szkoda :-(

Fovaros

Wiesz może gdzie można obejrzeć 2 sezon

marti098

Hej, pozdrawiam :-) Wszystkie odcinki są na VOD TVP, ale w opcji abonament. Jeśli go opłacasz, to masz za darmo, ale musisz się zalogować podając numer klienta, czy coś takiego. Jeśli nie, to chyba przez 14 dni możesz korzystać bez opłaty.

Fovaros

Niestety jest tam tylko pierwszy sezon, no chyba że trzeba wykupić dostępy by odblokowała się drugi sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones