PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 229
ocen
7,8 10 1 6229
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Powiem tak: Moim zdaniem pierwszy sezon z Armitage'm w roli głównej bardzo dobry (8/10). Drugi, z Winchesterem i Stapletonem, wprawdzie niepotrzebnie brutalniejszy, ale i tak moim zdaniem jeszcze lepszy (9/10). Niestety, trzeci sezon jest wyraźnie słabszy (kiepska fabuła) (5/10).

ocenił(a) serial na 8
BARTOSH_

Sezon 1 wciągający i - może nie jakoś super innowacyjny - bardzo odróżniający się (na plus!!!) od tego, do czego przyzwyczaiły nas filmy/seriale sensacyjne. Postacie wielowymiarowe i nie czarno-białe; zaskakujące sytuacje w większości odcinków.
Natomiast sezon 2 wpada w schemat amerykańskich seriali, postacie baaaardzo typowe, akcja z 1 strony przewidywalna, z drugiej trochę chaotyczna, jakby reżyser chciał na siłę wypełnić te 45 minut i wrzucał byle co. Obejrzałam 4 odcinki 2-giego sezonu i daje sobie spokój, Szkoda, bardzo dobrze się zapowiadało :(((
Sezon 1 ocena 8.5, drugi - może z 5 na szynach :P

ocenił(a) serial na 7
BARTOSH_

U mnie podobnie pierwszy dobry drugi jeszcze bardziej,jest chemia między dwójka partnerów(dowcip itp),konkretna szefowa jak również przeciwnicy,bardzo brutalny,lawinowe ginięcie postaci,brak poprawności polityczne,super finał.No i przechodzimy do sezonu trzeciego,wszystko leży z finałem włącznie!Ta cała Mitra słabiutko gra,przeciwnicy ciency+terminator Hanson ze swoja naciągana filozofią i poprawność polityczna ach jaki to był milusiński finał,wszyscy buzi,buzi :D

aronn

serial dopiero niedawno odkryłam, przyznaję zaczęłam go oglądać ze względu na Ryska Armitaga... sezon 1 świetny mimo, że tylko miał sześć odcinków, może trochę chaotyczna fabuła ( bo w sumie skupia się na życiu zawodowym bohaterów, akcje, zakładnicy, dużo się dzieje, a nie na jakiś głębszych relacjach osobistych). Sezon 2 na razie oglądnęłam 4 odcinki- oprocz tego ze cala ekipa sie zmienila bo Rysiek nie żyje i ten drugi parnter jego też, jest rozwleczona na 10 odcinków -szukanie Lativa, wyjaśnienie kwestii smierci Ryska, poza tym coś nie coś dowiadujemy się o życiu osobistym dwójki bohaterów - czego mi brakło w serii 1, a najbardziej mnie razi to czemu nikt nie poswiecił aby jakas zamknac watek Lalyii i córki Ryska....po pierwsze, a po drugie oglądając pierwszą serię, serial miał potencjał i wyobrażam sobie jaka by mogła być seria z Ryskiem...... a oni go uśmiercili.

p.s. poza tym jednej rzeczy nie ogarniam ilości tych sezonów, kupuje sobie oryginalny drugi sezon kontry okazuje sie, że to kontra zemsta, ktora zaczyna sie od epizodu bodajże 11, w sieci pierwszy sezon to operacja świt.... porazka jednym słowem....a drugi sezon to calkiem inna bajka....:)

ocenił(a) serial na 7
barbarka5_2

Ale od 3-go sezonu tylko już w duł....

aronn

ile jest sezonów ?
ja oglądałem 2 oba ze stone bridgem i amerykaninem :P
jak się nazywa pierwszy ?
czy wyszedł na płytach ?

ocenił(a) serial na 7
matbla2000

Drugi trzyma poziom,trzeci to już niestety wtórność i przewidywalność,szefowa wk...słabo ta aktorka gra ta cała Mitra....no ale dupa ładna :)

ocenił(a) serial na 9
BARTOSH_

pierwszy sezon totalne nieporozumienie, jesli chodzi o sprzet, mundury itd. totalna amatorka ... pozniejsze sezony juz dosc dobrze, chlopaki wiedza co to jest bron i jak sie nia poslugiwac.
Jesli chodzi o fabułe to pierwszy sezon ok, ale bez rewelacji, kolejne 3 kapitalnie, ciagla akcja i realizm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones