Kontra
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 10

Witam. Czy orientuje sie ktoś czy ten sezon (4) jest ostatnim? czy moze przewidziany jest kolejny?

ocenił(a) serial na 10
tanal

mam nadzieję że nie, bo w ten prosty sposób zrujnują mi życie, już nic nie będzie takie samo...

A bardziej na serio to serial ma potencjał, można stworzyć wiele scenariuszy bo jest wiele potencjalnych zagrożeń z którymi nasz dzielny duet mógłby walczyć. Jestem na tak i też czekam na konkretne info ;)

ocenił(a) serial na 8
old_school_man

Jasne! Najlepiej niech przyjadą do Polski i zrobią porządek z Komoruskim i Tuskiem! ;-)

ocenił(a) serial na 8
borusy

i z maciorem hoffmanem i kaczynskim

tanal

ja mam nadzieję, że ostatnim bo jestem fanką tego serialu a kolejny sezon może go tylko zepsuć. Dobrze zakończony serial niech tak pozostanie.

ocenił(a) serial na 10
mangomango

powiem tak: seriale dzielą się na te z wyczerpanym potencjałem i robione na siłę (np. "Fringe" z ostatnim sezonem, czy moim zdaniem 2-3 ostatnie sezony 'Supernatural', bez tego obecnego) i te z bardzo dużym zapasem potencjału który to trzeba umieć po prostu wykorzystać ( wszystkie sezony '24 godzin', Walking Dead, jeszcze parę by się znalazło). Jak na razie Strike Back należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii, wszystkie wątki są robione płynnie, nawet wymienianie postaci odbywa się bez naciągania, w efektowny i zaskakujący sposób. Krótko mówiąc czas na zakończenie SB jeszcze nie nadszedł ;)

ocenił(a) serial na 9
tanal

mam nadzieje ze bedzie nastepny

ocenił(a) serial na 10
tanal

mam nadzieje ze bedzie

tanal

Żeby nowy sezon powstał trzeba zrobić petycję do Cinemax. Muszą wszyscy fani Strike Back'a na całym świecie poprzeć tą inicjatywę. Na razie my jako Polacy powinniśmy zebrać w naszym kraju odpowiednią ilość osób. W innych krajach prędzej czy później na to wpadną. Jeżeli tv(Cinemax) zobaczy, że nam na tym zależy to poprosi o jeszcze jeden sezon bo to dla nich będzie świetny zarobek :D

gitkolo1

to gdzie podpisać ?? :D

Mateo_SF

Na pewno tutaj :) https://www.facebook. com/strikebackmax?fref=ts

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones