PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116401}

Kot Tip Top

Top Cat
7,1 4 807
ocen
7,1 10 1 4807
6,7 3
oceny krytyków
Kot Tip Top
powrót do forum serialu Kot Tip Top

Stare tłumaczenie z E. Kamińskim, M. Gajdą i innymi było o wiele lepsze niż nowe. "Kocia Ferajna" pod względem dubbingu i tłumaczenia jest żałosna. To przykład jak można spartolić robotę. Wszystkim polecam stary dubbing - tam są świetne teksty i wiadomo kiedy się śmiać, w przeciwieństwie do "Kociej Ferajny". Szkoda tylko, że stara wersja jest dziś trudno dostępna. Znalazłem tylko 11/30 odcinków na Chomikuj - strzelec2112. Jak gdzieś znajdziecie starego "Tip Topa" dajcie znać

użytkownik usunięty
TalkingHeads

TVN 7 ochrzciło tego bohatera imieniem Arcy Kot. Dobre, co? ;-)

użytkownik usunięty
TalkingHeads

Moim zdaniem ,,Kocia ferajna" niszczy Kota Tip-Topa.Dubbing w ,,Kociej ferajnie" jest dużo lepszy.

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się glosy w starym dubbingu były okropne

ocenił(a) serial na 9
TalkingHeads

Kot Tip Top, to tylko i wyłącznie Emilian Kamiński. Nikt inny nie będzie w stanie go zastąpić
Najlepsze odcinki i najlepsze teksty to jak siedzieli u niego w domu całą zimę i odcinek w którym Tip Top został
sierżantem
Tolek Cacek hahahahahaha, co za dureń tak nazwał głównego bohatera, podobnie jak sam tytuł
Kocia Ferajna

PanFerdek

Tak, mam te odcinki na VHS. Henryk Łapiński jako policjant Slut też był świetny.

ocenił(a) serial na 9
Trojden

Jak siedzieli u niego w domu calą zimę, to oczywiście miałem na myśli Sluta, właśnie teraz zauważyłem,że tego nie napisałem. Z mojej wypowiedzi wynika, że siedzieli zimę u Kamińskiego ;D Masz rację, Pan Łapiński jako głos fajtłapowatego Sluta - GENIALNY.
Uważam, że jest to bardzo inteligentna kreskówka, a także ze ścisłej czołówki moich ulubionych spod szyldu H-B

PanFerdek

Gdzie znajdę starą wersję? Choć jeden odcinek, by wspomnienia odżyły :) Na gryzoniu i YT znajduję tylko Kocią ferajnę :/

ocenił(a) serial na 9
m_a_c_88

Są całe kasety skladanek z serii Hanna - Barbera na gryzoniu. Polecam ściągnąć. Sam mam też kilka kaset w oryginale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones