PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka
ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Jeśli chcesz spoilera to masz. Co prawda nie pamiętam już imion niektórych bohaterów :P
Esmeralda z Pablem
Virginia z Centavitem
Damian z Vicky (wydaje mi się że tak się nazywała)
Garabato z Ines ale potem nie będą razem
Jarocha z takim jednym (nie pamiętam jak się nazywał)
Mariano nagle w finale pojawi się z jakąś blondynką
Rita z Chacharasem (tak chyba na niego mówili, też nie pamiętam dokładnie)
Fernando z Felą, rzec jasna ;)

lucre

a kto umrze

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Augustin, Inez, Virginia, Edgar(? nie pamiętam jak się nazywał ale chyba właśnie tak). I to chyba wszyscy.

ocenił(a) serial na 7
lucre

Aha, Tilico popełni samobójstwo (syn Rity, teraz to był mały epizod ale później odegra dużą rolę w wielkim absurdzie telenoweli, tak to ujmę). I Garabato zabije tego wąsatego który rozmawiał z Ritą (nie do końca pamietam czy jego ale kogoś z tego 'baru' tak).

lucre

a monika

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Monika to taka wielka niewiadoma, nagle zniknęła i się pojawiła by znów zniknąć. Nie pamiętam może była mowa że gdzieś wyjeżdża czy coś.

lucre

ta co dzisiaj w 3 odcinku sie pojawila

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

No właśnie ona. Była długo w telenoweli i nagle BUM jej nie ma a potem po przeskoku czasowym na końcu telenoweli znów była i znów zniknęła.

lucre

ta co ciuchy miala dac dla kotki.o nia mi chodzi

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

No przecież o niej cały czas piszę.

lucre

Monici o nia mi chodzi

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Weź bardziej sprecyzuj o co ci chodzi, bo sądzę że się nie rozumiemy. Chcesz wiedzieć co się stanie z Monicą, tą która pojawiła się w 3 odc i miała dać ciuchy Esmeraldzie. Ja ci napisałam odpowiedź, że właściwie nie wiadomo co się z nią stało bo o ile pamiętam w telenoweli o tym nie wspominali. Po prostu zniknęła i już. A Ty mi ciągle piszesz że ci chodzi o Monicę. No a ja ci już odpowiedziałam. Możesz napisać dokładniej o co chodzi, bo na pytanie co się z nią stanie odpowiedź już masz.

lucre

ok lorezna zginie

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Nie, będzie w więzieniu.

lucre

ale w odstanim odcinku

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Tak w ostatnim odcinku będzie w więzieniu.

lucre

kogos zabije

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Nie, w sumie to tylko Augustin zabił rodziców Garabata, Garabato zabił Wąsacza a Gisela zabiła Edgara i z tego co pamiętam to juz nikt nikogo nie zabił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones