PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Cześć :)
Jestem dopiero na etapie oglądania pierwszych odcinków, nie wiem czy może był już poruszany temat "ślubu" Esmeraldy i Pabla, ale zastanawiam się czy coś przeoczyłam. Ślub był pokazany w początkowych odcinkach? Oglądałam dziś, i nagle wyszło że są już po ślubie :P

ocenił(a) serial na 7
ashley2

Nie, ślub będzie pokazany tylko we wspomnieniach.

lucre

dzięki :) powoli nadrabiam odcinki, i zastanawiałam się jak to będzie ukazane :) czytałam też w wypowiedziach że kotkę ktoś porwie i zrobi jej zdjęcia, z wyniku czego ona będzie myślała że ktoś ją wykorzystał? Kto to ukartuje ? Gdzie będzie wtedy jej ojciec ?

ocenił(a) serial na 7
ashley2

Agustin to ukartuje, żeby znowu rozdzielić Pabla z Esmeraldą. Właściwie to już nawet nie pamiętam, jak i gdzie ja porwali, ale chyba jak gdzieś szła choć pewna nie jestem. Niedługo będzie ten odcinek leciał, jakoś w przyszłym tygodniu albo w jeszcze następnym.

ashley2

Dzisiaj leciał ten odcinek. Mężczyzna przyjechał do Esme, aby ją zawieźć do Pabla, ale oczywiście to była ściema, a Esme pojechała, bo wcześniej miała spotkać się z Pablem w szpitalu, ale on uciekł i się nie zobaczyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones