PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

.......

ocenił(a) serial na 1

Meksykanie nie mogą nic ciekawego wymyśle jedno i to samo. Dziewczyna pokrzywdzona przeważnie biedna, albo nieszczęśliwie zakochana Poznaje mężczyźnie bogatego zakochają się sobie pozdradzają się i na koniec slub. Człowiek by się nigdy nie domyślił ze wezmą slub

ocenił(a) serial na 1
tojagosia

pod koniec jak zawsze.

tojagosia

Nie wszystkie telenowele mają taką samą fabułę np. Kiedy się zakocham albo nieposkromiona miłość, które polecam. Fakt że "Kotka" jest podobna do "Dzikiego serca" i "Nie igraj z aniołem".

ocenił(a) serial na 1
Martakc

ale są bardzo do siebie podobne Aktorki wszystkie śliczne nawet po przebudzeniu cały makijaż. Na jedno kopyto. Nie lubię Meksykańskich wole tureckie bo nie ma Aż tyle zdrad.

tojagosia

W sumie tak, ale w "W spaniałym stuleciu" są intrygi mimo tego podoba mi się ten serial.Oglądałam parę tureckich seriali i są mega.

ocenił(a) serial na 1
Martakc

Są owszem ale nie aż tak przesadzone jak Meksykańskich filmach. Turcja dodaje ze smakiem intrygi, miłość zeby nie było nic za dużo i jak za mało.
I najważniejsze w Turcji w filmach jest to że nie wszyscy się zdradzają nawzajem jak to jest w Meksyku.

tojagosia

Masz rację.

tojagosia

Teraz na tvp 1 pojawił się nowy turecki serial tysiąc i jedna noc i ja już się wkręciłam :D tylko godziny emisji są z kosmosu....

ocenił(a) serial na 1
anaskor92

nie oglądałam, ale zacznę jak mówisz ze fajny i nawet fajny ma opis.

tojagosia

Serio polecam. Bylo chyba 15 odcinkow i warto je zobaczyc. Sa na cda

tojagosia

Ja też oglądam tysiąc i jedna noc i również polecam. Na vod i alltube są odcinki

madzik_867

ale na vod jest tylko kilka wstecz ;(

anaskor92

No wiem i szkoda że nie ma wszystkich ale za to na alltube są od początku :)

madzik_867

Na cda są tez wszytskie ;)

anaskor92

A ja oglądam na Pulsie To moje życie i bardzo mi się podoba, ale od 28 września będzie o 16:00 premiera, a o 15:00 powtórka i zastanawiam się jak ja to będę oglądać...

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Jak se nazywa dziewczyna wnuczka Doñy Rity i chodzi z tym typkiem Garabato?

Zbuntowany_RBD

Wnuczka Rity ma na imię Inés.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Dzięki za odp. i info. :D

Zbuntowany_RBD

Nie ma za co ;)

tojagosia

"Za głosem serca" ma całkiem inna fabułę i jest suuuper :)

ocenił(a) serial na 1
sandia23

nie podoba mi sie jeden watek ciagnie sie przez prawie 50 odcinkow niz sie ktos skapnie czyja to sprawka.

sandia23

Ja tez ogladam za głosem serca i jest naprawdę bardzo ciekawa. Aktorzy z prawdziwego zdarzenia, ich gra aktorska rewelacja i widać ogromna chemie miedzy głównymi bohaterami, czego nie widać tak w kotce. Ale może to tylko moje zdanie.

Malwa97

Widać chemią, bo Boyer i Rulli są również parą w prywatnym życiu :)

devilll2305

No tak wiadomo ze to przekłada się tez na ich grę w telenoweli, ale chodzi mi tez o to ze tam, sa swietnie dobrami aktorzy, którzy bardzo dobrze utożsamiają sie ze swoimi postaciami. Fabula jest ciekawa inna nie te które ostatnimi czasy puszczaja. Kotka to kolejną historia o biednej dziewczynie, która akurat natrafia na swojego bogatego ojca i ten w przeciągu kilku tygodni zmienia ja w mądra i piekna kobietę. Sądzilam ze jakiś inaczej pokierują tym wątkiem, ale niestety.

Malwa97

To prawda, takie telenowele są mdłe i strasznie ckliwe. Lubię właśnie takiego typu jak Za głosem serca, w którym ciągle się coś dzieje, masa intryg, morderstwa, porwania itp.

Takie telenowele mimo, że mają sporo odcinków to się tak nie dłużą, jak chociażby Dzikie Serce, które jest totalnym shitem bez ładu i składu, w dodatku bohaterzy to idioci do kwadratu.

tojagosia

A ja polecam "Cenę Marzeń". Telenowela sprzed 11 lat, ale fabuła jest zupełnie inna. Wątki tez nie są rozlazłe i nie ciągną się w nieskończoność. W tym przypadku trudno domyślić się co będzie pod koniec i finał rzeczywiście zaskakuje. No i główna bohaterka ma charakter, a nie jest rozlazłą mimozą.

ocenił(a) serial na 8
anita368

Ja uwielbiam serial La Gata, bardzo podoba mi sie fabula i historia opowiadana w niej. Nigdy wczesniej nie myslalem ze ja Chlopak ktory ma 20lat będę oglądał telenowele i tak sie wkręcał, Kotka moja ulubiona!!

ocenił(a) serial na 1
Adasko94

No zaskakujące ze chłopak i telenowela

ocenił(a) serial na 1
anita368

Jak polecasz to okukam może bd fajne

tojagosia

Bardzo polecam. Od 10 lat szukam telenoweli, która byłaby w stanie zbliżyć się poziomem do "Ceny marzeń", ale bez skutku. To jedyna telenowela, w której:
- główna bohaterka z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej zepsuta, a jednocześnie jej postać nie jest jednoznaczna
- główna bohaterka jest przepiękna, a aktorka ją grająca bije swoimi aktorskimi umiejętnościami wszystkie meksykańskie gwiazdki (dlatego polecam oglądanie w oryginale, bez lektora)
- prawie do końca nie wiadomo jaki będzie finał i co stanie się z głównymi bohaterami
- nie ma absurdów (albo przynajmniej ja ich nie widzę)
- słodko-pierdzące dialogi są ograniczone do minimum

Jeśli obejrzysz, daj znać co o niej sądzisz :)

ocenił(a) serial na 7
anita368

Rubi to ja też oglądałam i to minęło już 10 lat, tak? Jak ten czas leci. Ja bym poleciła jeszcze "Dom po sąsiedzku", telkę Telemundo z 2012. Nie oglądam za wiele telenowel, ale takiej jeszcze nie spotkałam, żeby trzymała w napięciu od początku do końca, bo nie wiadomo kto jest dobry, a kto zły, kto i dlaczego zabija, jakiś tam wątek romantyczny też jest i nawet sądzę, że gra aktorska też była w miarę :).

anita368

Teresa z Angelique Boyer jest podobna do Ceny Marzen

jowigie

Bo Teresa to remake Rubi.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Teresa to NIE remake Rubi. Owszem, podobne są do siebie, ale jeśli weźmiemy to pod uwagę to śmiało można napisać, że Kotka jest remakiem Dzikiego serca, a to nie jest prawda przecież ;)

lucre

A wg mnie jest remake'iem --> "Remake – termin odnoszący się do filmów, które zostały nakręcone bądź stworzone na nowo, z różnym stopniem zmian."

Dzikie serce jest remakiem Marimar o Kotce nie można tego powiedzieć, bo jej scenariusz nie bazował na scenariuszu Dzikiego serca tylko La Gaty oraz Rubi Rebelde.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Tak, wiem co to remake i wiem, na jakich telenowelach oparte jest Dzikie serce i Kotka i wiem też, że scenariusz Kotki nie bazował na scenariuszu Dzikiego serca, co dla mnie jest oczywiste ;). Podałam tylko taki przykład.
W rzeczywistości Teresa jest oparta na innej historii niż Rubi, co oznacza że NIE JEST jej remakiem. Oczywiście, wg Ciebie może nim być, ale faktycznie nim nie jest.

ocenił(a) serial na 5
anita368

A co z druga czescia? Pamietam ze pisano w gazetach ze powstana dalsze losy ale u nas chyba tego nie puscili? :( a moze ma ktos linka do Rubi Cd.? Z lektorem lub napisami?

ocenił(a) serial na 7
Carolinex6x

Tak, był dodatkowy odcinek, ale on nie leciał w Polsce, w którym to Fernanda chce dowiedzieć się wszystkiego o Rubi, gdyż w domu nikt o niej nie mówi. Nie wiem czy gdzieś jest z napisami, ale z lektorem na pewno nie.

https://www.youtube.com/watch?v=pKMZsQn85aE

ocenił(a) serial na 3
anita368

tak cena marzeń z Rubi była fajna :)

ocenił(a) serial na 5
anita368

To byla moja ulubiona telka, nawet moj pierwszy pies wabi sie Rubi :D

tojagosia

Racja, zazwyczaj są podobne, ale ja i tak wolę meksykańskie produkcje od Tureckich :D

Love_Dixon

A ja lubię i telki i niektóre tureckie seriale ;)

jagodajulia

Ja z tych tureckich to tylko Sezon na miłość lubię :) a tak to tylko te z telemundo, televisy, The Walking Deas i iZombie :D

Love_Dixon

Dead*

Love_Dixon

Ja też Sezon na miłość, a także To moje życie.

jagodajulia

Kontrakt na miłość też? :)

Love_Dixon

Tak sb, bo fabuła mi się spodobała, ale ogólnie to serial, aż tak bardzo mnie nie wciągnął.

ocenił(a) serial na 1
Love_Dixon

Każdy ma swój gust. Ale dla mnie Meksykańskie telki to jest porażka. Jedno i to samo. Jakie życie jest nasze czasami ciężkie to jeszcze dadzą serial meksykański pokażą tyle zdrad to człowiek się załamuje niż pocieszać.

tojagosia

W telkach najbardziej nie znoszę wątku zdrad. Podobnie mam za ślubami. Ślub to powinna być przemyślana decyzja i powinny go zawierać ludzie, którzy się kochają, a w telkach to jest z tym bardzo różnie...

jagodajulia

z tymi ślubami to zawsze przeginają. ciągle pokazują ślubu z przymusu a biorą je często osoby,które nawet się nie kochają.
mnie jeszcze wkurza to,że para nie może po prostu ze sobą chodzić tylko od razu ślub,mimo że sami nie są do tego przekonani

ocenił(a) serial na 1
jagodajulia

Też tak sądzę. Powinni przemyśleć wszystko czy na pewno chcą tego ślubu, bo później jakiś człowiek weźmie przykład z telenoweli i chajtnie się bo taki ma kaprys albo dla kasy.
I jeszcze te zabijanie przez takie telenowele (film to coś innego) to podwoją się przychopaci których mamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones