PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Nieeee.... Już miałam się brać za oglądanie telki, bo mnie streszczenia zachęciły. A tu masz. Jest i ON. I po ptokach. Nie cierpię gościa, po prostu nie znoszę! Mógłby sobie grać, ok, ale na Boga, nie jako protas. Przecież on do niczego nie podobny... A jeszcze u boku takiej ślicznej Maite - " nie zniesę"... :(

użytkownik usunięty
syl_kon

Daniel jest bardzo przystojny i bardzo nadaje się na prota ,a pozatym Maite nie jest aż tak śliczna żeby Daniel niemógł jej partnerować .
A zreszta to może on jest zbyt przystojny aby ona mu partnerowała.

Wiem, że każdy może mieć inne zdanie. Ale mnie ten pan kompletnie nie podchodzi, jeśli chodzi o urodę. No brzydki dla mnie jest, po prostu.

użytkownik usunięty
syl_kon

Może brzydki to za ostre słowo ,ale Masz rację kazdy ma swoje zdanie.:)

Wg mnie Arenas jest bardzo przystojny, miło mi się na niego patrzy.
Tylko szkoda, że w takich słabych, banalnych telkach gra.
Najpierw rola idioty Octavia w Dzikim sercu, które z czasem stało się dnem.
I teraz Pablo w schematycznej i nudnej Kotce.

użytkownik usunięty
Vanessa100

Dokładnie :) mógłby zagrać w lepszej produkcji.
Noo prawda Ja tak samo uważam ,że Daniel jest bardzo przystojny.

Mnie też się Arenas podoba i nic do niego nie mam
całkiem dobrze się go ogląda, w Kotce wygląda jeszcze lepiej niż w Dzikim Sercu moim zdaniem
oczywiście wygląd wyglądem,a charakter charakterem. gdyby zachowywał się tak jak wygląda to byłoby o wiele lepiej :)

użytkownik usunięty
madzik_867

To prawda :)

syl_kon

Ubierają go tutaj jakby właśnie miał zaczynać gimnazjum, do tego jego postać jest na maxa ciapowata, aż nie mogę patrzeć... i ta fryzura... już o niebo lepiej prezentuje się w Dzikim Sercu.

użytkownik usunięty
jasmin35

Może na początku będzie ciapą ,a potem się zmieni .Mam taką nadzieje ,nie oglądałam Kotki nawet w orginale ,ale chyba nie będzie Daniel grał takiego idiote jak W dzikim sercu?

mam taka nadzieję, Arenas to już chyba sobie powinien gdzieś zastrzec, żeby więcej nie robili z niego idioty, bo to już jest naprawdę przesada...

jasmin35

hahahhaha dobre ;)
Powinien sobie zastrzec w kontrakcie ;)

Vanessa100

hehe,jeszcze jedna głupia rola i wszyscy naprawde będą go mieli za debila, w realu pewnie jest zupełnie inny,ale jak się człowiek naogląda takiego octavia to co niby ma myśleć? :D

madzik_867

:D:D:D

Arenasowi powinni dać wreszcie rolę jakiegoś dobrego, inteligentnego faceta (jak np. Francisco Guzman w "Prawdziwym uczuciu", kto oglądał, ten wie).
Wg mnie Arenas ma łagodne rysy twarzy i ciepłe oczy, pasowałby do roli jakiegoś dobrodusznego bohatera (ale nie głupiego !!!)

Vanessa100

Oglądałam prawdziwe uczucie , więc wiem w czym rzecz :)
W innej roli chętnie bym go zobaczyła,bo to co obecnie sobą reprezentuje i to co z nim wyrabiają to szkoda gadać.

Chociaż z Arenasem różnie bywa,np w Teresie wcale mi się nie podobał

madzik_867

Też ktoś tu pisał, że w Teresie jego bohater postępował nieciekawie.

Arenas chyba jest skazany na takie role hahaha ;)

Vanessa100

Tym razem chodziło mi akurat o jego wygląd. Tam właśnie kompletnie mi nie leżał,a do tego jeszcze osobowość do niczego. Jak dla mnie nieporozumienie. W Kotce może i jest mało rozgarnięty,ale przynajmniej dobrze sobie wygląda :DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones