PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Właśnie obejrzałam 21 odcinek Kotki i mnie olśniło. Esmeralda powinna być z Mariano. Moim zdaniem jest przystojniejszy od Pabla i ma o wiele ciekawszy charakter!
Co o tym myślicie?

Maiita

Dokladnie :D mnie to niestety już ten główny aktor zraził przez Octavia....a z serialowym Mariano oglądałam inny serial gdzie zajebiście grał.

ocenił(a) serial na 7
life777

A teraz ja coś napiszę ;p
Oglądałam Cachito de Cielo z Maite Perroni (Esmeralda). W tej telenoweli jej bohaterka nazywała się Renata, zupełnie jak w Kotce, bo przecież Esmeralda na prawdę nazywa się Renata. W Cachito de Cielo grał również Jorge Poza (serialowy Mariano), który był czarnym charakterem i zakochał się w... Renacie, zupełnie jak w Kotce :). No i tam Renata z nim była przez jakiś czas, tylko juz nie pamiętam jak się jego postać nazywała.
Czyli Jorge dwa razy zagrał bohatera zakochanego w Renacie dodatkowo granej przez tę samą aktorkę ;p.

lucre

Haha ; mnie to właśnie denerwują i nie podobają się telki gdzie widzę za dużo wspólnych aktorów z poprzedniego serialu i identyczne wątki....Ale Mariano( Jorge Poza) może być

life777

Żeby tak w Polsce został wyemitowany serial " Rafaela" z 2011 roku, gdzie też Jorge zagrał lekarza, główną rolę. Mój ulubiony serial, nie miłość od pierwszego wejrzenia lecz od nienawiści do miłości, bohaterzy glówni używają mózgu ,plus dużo zabawnych scen. Dobrze, że znam hiszpański, ale dobrze było, by obejrzeć z babcią

life777

Oo mini streszczenie "Rafaeli" nawet mnie zaciekawiło, bardzo lubię takie telki w których główna para najpierw się nienawidzi potem w sobie zakochuje a i tak ciągle się kłócą :) trzymam kciuki żeby wyemitowali to w Polsce. A jaka aktorka grała jego ukochaną?

Maiita

Scarlet Ortiz( serialowa początkująca lekarka- Rafaela Martinez)

Maiita

No i przezabawne pielęgniarki, świetnie w rolę pielęgniarki wcieliła się znana piosenkarka i aktorka meksykańska - Sheyla( kocham jej wykonanie Ave Maria)

ocenił(a) serial na 8
life777

ten serial jest uroczy zabawny niekonwencjonalny;) jeszcze raczkuje w nauce hiszpańskiego ale aktorzy mówią tak wyraźnie że nawet z ograniczonym słownictwem wiadomo o co chodzi. z tego serialu uwielbiam Amandę jest tak komiczna że nie da się jej nie lubić;)

Maiita

Wg mnie Pablo jest przystojniejszy od Mariano.

jagodajulia

Też tak uważam

jagodajulia

Ja też tak sądzę

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

wiecie to już szczerze mówiąc kwestia gustu mi bardziej podoba się Mariano;) ale cóż to by było za życie gdybyśmy wszystkie na jednego 'leciały"?;)

ocenił(a) serial na 8
Maiita

ja również uważam że Mariano byłby lepszy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones