PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Kot ?

użytkownik usunięty

Esmeralda dosrosła a ten kot nadal żyje ?!

ocenił(a) serial na 9

Wtedy byl wyraznie mniejszy. Widac to w scenie wrozenia z kart. Nawet jakby dorosla te 4 lata to przeciez koty tyle zyja.

Natomiast mnie interesuje fakt czy kot bedzie do ostatniego odcinka czy w ktoryms zdechnie/zaginie?

użytkownik usunięty
just346

4 lata ? a wyglądają jakby minelo z 10 lat :)

ocenił(a) serial na 9

W poczatkowych odcinkach byla mowa ze Pablo jest w gimnazjum. Obecnie jest mowa ze Monica ma pisac mature a podejrzewam ze sa w podobnym wieku skoro sie przyjaznia.

just346

Pablo jest studentem.
I to nie na pierwszym roku, ale na którymś następnym, bo dziś jego matka mówiła "tą książkę przerabialiście przecież na 1. roku"

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

No to nawet jesli. To kot jest w stanie tyle przezyc.

just346

Też mnie interesuje czy kot będzie do końca.

ocenił(a) serial na 7
just346

Kot będzie cały czas, choć nie pamiętam czy po tym wielkim przeskoku czasu pod koniec telenoweli też był ale chyba już nie.

ocenił(a) serial na 9
lucre

A o co chodzi z tym wielkim przeskokiem?

ocenił(a) serial na 7
just346

Pod koniec telenoweli będzie przeskok czasowy (po śmierci pewnej osoby, nie napiszę jakiej żeby nie było). Dzieci Esmeraldy i Pablo podrosną. PS. Erika Buenfil gra tu matkę Esmeraldy i właśnie po przeskoku syn aktorki będzie grał Pablita, a więc jej serialowego wnuka :P.

lucre

Wiem kto umrze i kiedy będzie ten przeskok czasowy, ale jesteś w stanie powiedzieć DLACZEGO ta osoba właściwie umrze? Pytam, bo nie bardzo się orientuję w hiszpańskim...

ocenił(a) serial na 7
Kaya1456

Z tego co wywnioskowałam, to ta osoba miała chorobę genetyczną która sprawia, że po urodzeniu dziecka od razu się umiera. Odziedziczyła ją po swojej matce. Jej matka też umarła gdy ją urodziła i zajęła się nią jej ciotka. Ta osoba, która umrze właśnie przez tę chorobę jest taka jaka jest i jej córka też taka się urodzi. Tylko nie pamiętam czy wspominali jak ta choroba się nazywa.

ocenił(a) serial na 10

haha dobre pytanie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones