PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

wygląda jak brzydki chłopiec w peruce i na prawdę oprócz włosów i ''stylu mówienia'' widzę zero
podobieństwa do pięknej Maite. Ale aż drażniły mnie sceny, w której młody Pablo w kółko jej mówi że
jest piękna i doszłam do wniosku że sam mały Pablo ze swą delikatną urodą bardziej przypomina
dziewczynę :) Meksykanki są piękne nie mogli wybrać ładnej dziewczynki do roli ''ładnej
dziewczynki'', której urodę wszyscy wychwalają :)? Domyślam się, że to musiała być córka
reżyserki albo innej szychy i ją tam na siłę wcisnęli "po znajomości" ...

elizabetta

Faktycznie niezbyt urodziwa i niepodobna do Maite. Tak samo Centavito jest bardziej czarny gdy jest mały, a potem to mulat.

użytkownik usunięty
elizabetta

Ta dziewczyna nie jest brzydsza od Maite ,wręcz przeciwnie jest ładna mimo że nie ma pięknego stroju a ni makijażu ,a pozatym Maite tez nie była miss świata gdy była nastolatką.

Wg mnie Maite jest jak wino. Im starsza, tym ładniejsza.

użytkownik usunięty
lubo_filmweb

Jak większość aktorek z Meksyku.

Maite jest piękna, ale czasami robi miny, jakby była upośledzona umysłowo. Chyba, że reżyser jej tak kazał.

użytkownik usunięty
agneszko

Być może ,ale chyba mio się wydaje że w innych telkach tez strzelała głupie miny.)

elizabetta

"Meksykanki są piękne" ahahahaha, serio? W znakomitej większości są niskawe i grubawe, a do ról w telenowelach wybiera się dziewczyny, które wyglądem mają przypominać Europejki.

Wracając do głównego wątku: według mnie ta dziewczynka nie była taka zła. Przypominała trochę Maite zwłaszcza przez swoje olbrzymie oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones