PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

pytanie jak w temacie :)

użytkownik usunięty
khatwoman

Dobre :) ja tak samo się zastanawiam,kiedy się umyje i włoży inne ubrania ,bo tą sukienkę nosi od czasu kiedy byla nastolatką,

Esmeralda w kółko chodzi w jednej sukience, jak Maricruz z Dzikiego serca ;)

użytkownik usunięty
Vanessa100

Maricruz miała dwie lub trzy sukienki ,i przynajmniej się kąpała ,bo ta Gata to brudna i jak fleja poszła szukać pracy i jeszcze się głupia gęś dziwiła że jej nie chcą przyjąć.

i ta brudna twarz calymi dniami i rece , przeciez maja miejsce chyba gdzie moga sie myc chociaz ta twarz

użytkownik usunięty
mika26

Dokładnie :)

Vanessa100

Maricruz nie byla taka brudna jak Esmeralda i nawet miala biala sukienke ktora byla dosc biala :D ,u Esmeraldy bylaby czarna

Vanessa100

Przeczytałam w dzisiejszym Świecie seriali coś takiego: Augusto udaje się unieważnić małżeństwo Pablo i Esmeraldy.... ocho, zaczyna się :D Od razu mi się przypomina jak ksiądz unieważnił ślub kościelny w Burzy :D :D :D

SlodkaZmijka

Łeeee, na jedno kopyto te telenowele.
Dziadostwo, schemat goni schemat

Vanessa100

To już chyba wolę te tureckie seriale, bo tam postacie są złożone, a tutaj co? Ciągle to samo: biedna, harda protka i bogaty, tępy prot.

SlodkaZmijka

No dokładnie, ci faceci proci to przeważnie takie naiwne du*py wołowe.

Oglądasz jakieś tureckie obecnie?

Vanessa100

Podobno dzisiaj powiedziała, że Pablo jej kupił mydło i szampon, jeszcze tylko szczoteczka do zębów i będzie komplet. Ciekawa jestem dlaczego nie kupi jej nowych ciuchów i nie pomoże jej w znalezieniu pracy.

Oglądam Tysiąc i jedna noc, bo gra tam Sułtan Sulejman i jego postać jest właśnie dość złożona, ma nieco skrzywioną psychikę.

A ty oglądasz coś teraz?

SlodkaZmijka

Mydło ma, a znowu miała dziś brud na czole.
Ona chyba nie umie się myć.
Pablo musi ją nauczyć - rozebrać całą, wepchnąć do jeziora, i umyć :D:D

Ja nic obecnie nie oglądam tureckiego.

Vanessa100

heh Takie rzeczy to nie w Televisie i nie o tej godzinie :P

Vanessa100

aaa, no i jeszcze leci to całe Imperium miłości, w którym główną rolę gra mój ulubiony turecki aktor, jednak nie oglądam z powodu nieurodziwej protki, no i serial jest mega nudny. Protka wygląda jakby dopiero co wyszła z jelita, a jej cera zlewa się z kolorami sukni, nie rozumiem czemu ją wybrali do tej roli.

SlodkaZmijka

Obejrzałam tylko pierwszy odcinek "Imperium miłości", ale mnie nie zaciekawiło.
Kurt przystojny :D
Ta protka przypomina mi trochę Julię Roberts.
Ta siostra Sury jest ładniejsza, powinni je zamienić rolami.

Vanessa100

Może trochę :) Jej siostra rzeczywiście jest ładniejsza i zgadzam się z tym, że mogli już tej siostrze powierzyć główną rolę.

SlodkaZmijka

Jak spoilerujemy wszędzie to ja też nie będę na to zwracać uwagi. Akurat w ich sytuacji unieważnienie małżeństwa nie było takie absurdalne jak w Burzy. I oni nie mieli kościelnego.

Dla mnie ta sukienka to nie sukienka , , tylek prawie na wierzchu jak by nie mogłabyc dluzsza , potem dziwi sie za kazdy sie slini na jej widok , dzis tez szukała pracy w sukience ze cycki na wierzchu wygladała jak w koszuli nocnej

użytkownik usunięty
mika26

Masz racje mogłaby być dłujższa ta sukienka, bo wyglądała jakby szykowała się pod latarnie a nie do normalnej pracy XD.

mika26

Ciekawe, łazi ciągle brudna, a i tak wszyscy chcą ją przelecieć.

agneszko

Na filmie wszystko możliwe ;)

Zresztą proci i protki mają zawrotne powodzenie. Adoratorów i adoratorek im nie brak :D

Vanessa100

Tiaaa, choć jakość tych adoratorów pozostawia często wiele do życzenia (patrz. Maricruz i Dzikie serce :P )

khatwoman

Kiedy oni wszyscy się umyją? :P

ocenił(a) serial na 7
PANI_BOMBEL

Esmeralda w 23, a przy okazji - był to odcinek z jedna z najlepszych wg mnie scen z protami - bójką Esmeraldy i Pabla, oczywiście nie licząc późniejszego ich wyjazdu ;).

ocenił(a) serial na 4
lucre

Televisa z okazji świąt wydała piosenkę i tam Maite Perroni wskakuje niczym małpa - właśnie ubrana w sukienkę Esmeraldy i w tej czuprynie ;) https://www.youtube.com/watch?v=zAq2zQS0l_k

ocenił(a) serial na 7
khatwoman

Oni co roku wydaja piosenki i co roku występuje Maite, ale właśnie w tamtym to sceny dali z planów telenowel, które wtedy kręcili.

ocenił(a) serial na 4
lucre

tak wiem, ta z 2013 też jest super, bardziej nastrojowa. a od 23 odcinka Esmeralda nie będzie już nędzarką :) ?

użytkownik usunięty
khatwoman

Szybko się zmieni .:)

ocenił(a) serial na 7
khatwoman

Nie będzie nędzarką bo zamieszka u ojca. Pamiętam, że jak zabrali ją do fryzjera itp to chciała im uciec, bo nie chciała się zmieniać.

ocenił(a) serial na 4
lucre

A donie Rite zabiorą z sobą?

ocenił(a) serial na 7
khatwoman

Nie, ona będzie dalej mieszkać na wysypisku.

ocenił(a) serial na 4
lucre

i bardzo dobrze, bo już myslalam ze dobroduszna esmeralda zabierze ta wiedzme ze sobą

lucre

Właśnie obejrzałam sobie tę scenę, OMG! buahahahahahahahahaha

ocenił(a) serial na 7
SlodkaZmijka

Ja tę scenę często oglądam, bo tak mi się podobała ich bójka :) Ogólnie Pablo i Esmeralda mieli fajne scenki razem. Później jak wyjadą to też będą super momenty :).

ocenił(a) serial na 9
lucre

Mnie sie podobala scena z końca odcinka 4.

ocenił(a) serial na 4
SlodkaZmijka

Dziś była TA scena :) śmieszna. Tylko jak pomyślę, że do końca zostało jeszcze ponad 100 odcinków, to nie wiem jak długo będzie trwalo jak sobie wyjaśnią jak było naprawdę... aż nie chce mi się oglądać tego w sumie. Wkurzający jest ten typ telenoweli. Wolę jednak jak proci są ze sobą razem, lub kochają się ale nie mogą być razem i walczą razem ze światem :)

khatwoman

i jak oni przetłumaczyli to, co Pablo powiedział do ojca Esmeraldy? :)

ocenił(a) serial na 4
SlodkaZmijka

kurcze nie mam pojęcia - w którym momencie?

SlodkaZmijka

Które? Chociaż nie wiem, czy będę pamiętać.

jagodajulia

Chodzi o tę kłótnię na stadionie. Co on krzyczał do jej ojca, zanim go uderzył?

SlodkaZmijka

Ups nie pamiętam za bardzo. Nazwał go starym głupcem, albo głupim starcem i stwierdził, że jest na rodeo, a nie padoku i nie powinien krzyczeć. Chyba coś takiego. Potem Fernando powiedział, aby mu powiedział to stojąc z nim twarzą w twarz, a Pablo na to, że tak zrobi i że się go nie boi.
Jakbym coś pokręciła to sorki.

jagodajulia

W oryginale powiedział do niego: Gran majadero, więc jestem ciekawa jak te jego słowa przetłumaczyli :P

SlodkaZmijka

A nie : viejo majadero? I to przetłumaczyli na starego głupca, albo głupiego starca.

jagodajulia

Tak, rzeczywiście! "Viejo majadero" :D Byłam ciekawa, bo według translatora oznacza to "Starego tłuka" :D :D :D

SlodkaZmijka

hehe
Ja jak oglądałam w oryginale to przetłumaczyłam sb jako stary głupiec, bo majadero to znaczy głupi.

khatwoman

Aby za wiele nie zdradzać napiszę, że tutaj między protami relacje są fajnie ;)

ocenił(a) serial na 4
jagodajulia

dzięki za zachętę :) bo ile można oglądać jak "nie są razem" i się nienawidzą

khatwoman

To chwilę potrwa, ale później już nie będzie, aż tak źle ;)

khatwoman

Ich wzajemna nienawiść szybko przeminie, co mi się osobiście nie bardzo podoba, bo ja lubię, gdy proci się ze sobą droczą.

khatwoman

Dobry był dzisiejszy tekst prota: Ożenię się z Monicą, żeby zemścić się na Esmeraldzie, tiaaa, chłop sobie jedynie papiery spapra i tyle z tego będzie :D Kolejny prot, który kpi sobie z instytucji małżeństwa :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones