PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848827}

Król tygrysów

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
7,2 14 758
ocen
7,2 10 1 14758
6,8 23
oceny krytyków
Król tygrysów
powrót do forum serialu Król tygrysów

Jak dla mnie to większość z bohaterów tego dokumentu zasługuje na więzienie. Łącznie z Carol Baskin. Mam nadzieję, że sprawa jej zaginionego męża zostanie wyjaśniona. To co oni wszyscu robili sobie nawzajem (groźby, milionowe sprawy sądowe, zlecenia zabójstwa, wykorzystywanie) to konsekwencja babrania się takim parszywym interesem jakim jest prowadzenie tych hodowli dzikich kotów, więc ciężko tu w ogóle stawać po którejkolwiek stronie, zwłaszcza że to w większości ludzie skonfliktowani z prawem, często recydywiśc, ale te biedne zwierzęta... Dlaczego to w ogóle jest legalne? Gdzieś w jakimś kraju trzeciego świata bym zrozumiał, bo tam ciężko z egzekwowaniem prawa. Ale w kraju, który tak lubi się wtrącać w sprawy innych państw pod pozorem walki o praworządność i demokrację, kiedy tylko wywęszą w tym interes? U nas czy w Europie ogólnie by to na pewno nie przeszło. Mam wrażenie, że Amerykanie się tą swoją demokracją, z której są tak dumni, strasznie zachłysnęli. Kojarzą mi się przede wszystkim ze straszeniem kogoś kulką w łeb za postawienie stopy na ich posesji, sądowym zakazem zbliżania się i z megalomanią. Ten serial niestety mnie w tym utwierdził.

ocenił(a) serial na 6
asdfadag

Tymczasem powstaje kolejny odcinek z Jeffem Lowe.. Według mnie gdyby facet nie miał tyle kasy to już dawno by siedział razem z Joe.. Tymczasem z kolejnego pajaca robi się gwiazdę..

asdfadag

USA to taki najbogatszy kraj trzeciego świata, niestety daleko mu jeszcze do normalności :/

ocenił(a) serial na 7
asdfadag

Sorry ale trochę przesadzasz w Ameryce ludzie dużo bardziej pilnują swoich praw nawet jak w tym przypadku zły ale nie tylko. Ostatnio wyszedł film https://www.filmweb.pl/film/Richard+Jewell-2019-708511 Oparty na faktach i zobacz jak dbanie o własne prawa może wyglądać i wyobraź sobie jak podobne zdarzenie jak z tego filmu wyglądało by w Polsce czy innych krajach UE. Nic nie jest jednoznaczne i czarno białe.
Dalej o ile nie popieram złego traktowani zwierząt ale wali mi hipokryzją szczególna troska o to żeby nie hodować tygrysów, jakoś z np szopami czy ostatnio popularnymi lisami ludzie nie mają tak problemu.
I jak czym się jakoś specjalnie różni takie prywatne zoo od normalnego? że są tam trochę lepsze warunki? w państwowych legalnych ośrodkach też często ludzie chodzą z tygrysami panterami itp (które muszą mieć podane środki uspokajające)

Do tego organizacje jak PEtA która robiła tak ohydne akcje zabijając zwierzęta itp

Dalej co do zastrzelenie kogoś za wchodzenie na posesję, u nas masz przegięcie w drugą stronę gdzie za postrzelanie włamywacza we własnym domu można trafić do więzienia.
Albo jeśli ktoś włazi albo jeździ (częste z quadami) nie możesz nic zrobić lub co ostatnio zostało zmienione, nie masz prawa odcholwać samochodu stojącego nielegalnie na twoim terenie

ocenił(a) serial na 7
asdfadag

Zgadzam sie w 100%. Najlepiej to podsumowała jedna z pracownic tego zoo (ta co straciła rękę) w jednym zdaniu „...ani jedno zwierze nie skorzystało na tej wojnie” . Totalna prawda, wszystko tylko władza i pieniądze a nie dobro tych dzikich kotów.

asdfadag

Z ostatnich informacji wynika iż Tim Stark przegrał apelacje wiec bądźmy dobrej nadziei iż jednak uratują te biedne zwierzęta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones