PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848827}

Król tygrysów

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
7,2 14 758
ocen
7,2 10 1 14758
6,8 23
oceny krytyków
Król tygrysów
powrót do forum serialu Król tygrysów

ale syf....

ocenił(a) serial na 7

i tylko zwierząt żal .....

ocenił(a) serial na 8
raddar

Ale z drugiej strony nie widziałem aby zwierzęta cierpiały.

Royalowy2077

zgadzam się. przecież żaden z tygrysów nie wypowiedział się przed kamerą, że żyje w skandalicznych warunkach. gdyby coś im nie odpowiadało, na pewno by to skomentowały.

ocenił(a) serial na 8
Royalowy2077

czasem się je zabiło jak brakowało miejsca, a ogólnie trzymało w klatkach, ale zasadniczo wszystko ok.

ocenił(a) serial na 8
leszeek17

Tak tak wiem już :P przegapiłem, ale z drugiej strony, w niewoli żyje tam więcej tygrysów niż na wolności. W mojej opinii takie hodowle są w stanie uratować wiele gatunków. Gdyby tak kiedyś hodowano dodo to teraz mogli byśmy oglądać te piękne zwierzęta.

ocenił(a) serial na 1
Royalowy2077

Tyle, że to nie się już właściwie tygrysy, a mieszańce. Większość żyjących tam w niewoli tygrysów ma większe lub mniejsze domieszki krwi lwów, pum, itp. Nie zachowasz tym sposobem czystych gatunków.

ocenił(a) serial na 8
andand22

Przemyślałem sprawę i faktycznie jest jak piszesz. Co nie zmienia faktu że serial oglądało mi się dobrze.

ocenił(a) serial na 1
Royalowy2077

Nie przeczę, że oglądało się dobrze. Ja też go obejrzałem w dwa wieczory. Ale uważam, że ten serial jest społecznie szkodliwy. Gloryfikuje Joe Exotica (już ludzie robią zbiórki pieniędzy dla niego), o losach tygrysów nie opowiada praktycznie nic. Widzimy je tylko jako tło do słitfoci. Watek o tym, jak i dlaczego Jo zabijał tygrysy jest zmarginalizowany. Za to wątek rzekomego zabójstwa męża przez Carol baskin na które nie ma żadnych dowodów jest rozbuchany do granic możliwości.

ocenił(a) serial na 1
Royalowy2077

Bo wbrew pozorom ten serial ma zwierzęta w czterech literach. To reality show, a nie dokument.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones