Królestwo zwierząt
powrót do forum 6 sezonu

Zakończenie smutne, choć do przewidzenia, szczególnie po tym, jak dowiedzieliśmy się, że J planuje wykiwać wujków. Andrzej choć pełen złości i zemsty, ratuje jednak życie J, ze względu na to, że nie potrafił przeciwstawić się Smurf i pomóc Julii. Takie odkupienie dawnych grzechów.

Bardzo lubiłem Craiga, zdecydowanie bardziej, niż Derana. To była na wskroś tragiczna postać, która jednak na sam koniec wyszła na dużą prostą.

Co do J. Nigdy go nie lubiłem, coś mi w nim nie pasowało od samego początku. Wyszło na to, że trzymając i liżąc tyłek Smurf, przeżył i został z milionami w Tajlandii czy innym raju bez ekstradycji, pod zmienioną tożsamością.

Myślicie, że Deran sobie poradził, przekroczył granicą wykorzystując diamenty i dotarł do Renn?

Wiadomo od początku, że to ostatni sezon, ale z chęcią zobaczył bym ciąg dalszy, nawet w jakimś jednoodcinkowej fabule, zamykającej serię, tak jak to było w przypadku Ray Donovan.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Ja mam całkiem inne odczucia. Ogólnie bardzo ciężko się oglądało dwa ostatnie sezony, niesamowity zjazd serialu. Brak pomysłów po śmierci Smurf, zwłaszcza na Craiga, który był dla mnie najbardziej irytującą postacią w tym serialu. Scenarzyści nie mieli na niego żadnego pomysłu oprócz tego, że w kółko ćpał, udawał że przestaje, a potem znowu zaczynał. W międzyczasie schodzi się z Renn, rozchodzi, znowu schodzi i znowu rozchodzi. I tak non stop, momentami nie dało się tego oglądać. :D Dla mnie nie trzeba kręcić filmu jak w przypadku Raya, bo wszystko jest już jasne. Finał mi się nawet podobał, ogólnie te retrospekcje z młodą Smurf i z dzieciakami podobały mi się chyba najbardziej. J miał rację - nigdy nie zyskał szacunku D. oraz C. Tak samo nigdy nie traktowali go jak własnej rodziny. Obaj byli zbyt głupi, żeby móc czuwać nad pieniędzmi czy je pomnażać, a pchali się do władzy pierwsi. Dla mnie postać J była chyba najlepsza obok Andrew oczywiście. Sezon szósty naprawdę wiał nudą, tak samo piąty. Ja liczyłem trochę, że ten gość którego okradli w dokach będzie chciał ich dopaść w końcu skoro widział ich twarze. Każdy lizał tyłek Smurf tyle, że J z nich wszystkich najbystrzejszy. Nawet było wspomniane, że im pomnożył całą tą kasę w międzyczasie. Dlatego to jest takie śmieszne jak Deran nie mógł się pogodzić z tym, że jest zbyt tępy, aby móc zarządzać całą kasą.

pitixpl

tak zgadzam się, brak pomysłu na na to co dalej po śmierci Smurf zdecydowanie osłabił ten serial, a prehistoryczne wstawki w ostatnim 6 sezonie, dobiły go. Amerykanie nigdy nie wiedzą kiedy skończyć, żeby pozostał smak i lekki niedosyt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones