PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538566}

Królowa południa

La Reina del Sur
7,7 553
oceny
7,7 10 1 553
Królowa południa
powrót do forum serialu Królowa południa

Świetny serial.

ocenił(a) serial na 9

Jeden z lepszych jaki miałem okazje oglądać,w każdym odc.akcja i 0 zamułki.1 tylko minus ma,mianowicie że ma tak mało odc.,ale może dzięki temu tak akcja jest tak szybka i ciekawa ;).Daje 9/10 i jak najbardziej polecam.

ocenił(a) serial na 1
jazdowicz2666

Ty tak na poważnie?

ocenił(a) serial na 9
Miela

Tak na poważnie,jak by mi się nie podobał to bym go wcale nie komentował :P.

Miela

Rozum że telenoweli nie oglądasz? ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Zaraz zaczne ogladac ;)

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

W takim razie Miłego oglądania i możesz później dać znać jak się spodobał :P

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Obejrzalam na razie 2 odcinki i juz podoba mi sie, dobrze jest obejrzec dla odmiany cos innego niz klasyczne telenowele ;) wroce z pracy to polece z kolejnymi odcinkami ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Mam tylko nadzieje ze sa wszystkie odcinki na necie... bo jak sie wciagne a serial bdzie urwany to sie zawiode :P

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

Serial wkręca od 1 do ostatniego odc. ;) Ja miałem wrażenie oglądając,że to nie jest jakaś zwykła telka,tylko serial akcji :D.Odc.są wszystkie na necie do samego końca,bo je oglądałem na nim,więc się nie zawiedziesz :P

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

https://www.ipla.tv/Serial/5001736-Sensacyjny/5002072-Krolowa-Poludnia/3#/r-32ai -5 .Proszę w razie co tu są wszystkie odc ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Skonczylam dzis ogladac serial. Sam zamysl na serial jest dobry ale z wykonaniem kiepsko, duzo dosc zalosnych scen i naciagnietych sytuacji, kiepska irytujaca protka... serial jest niezly i tak tez go oceniam ale jednak mogl byc rewelacyjny ;)
Zamierzam kupic ksiazke dla porownania...

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

Nom w końcu wiadomo że arcydzieło to nie jest,ale w porównaniu z obecnymi telkami jakie serwują na TV4 i TV PULS,to ten serial wypada bardzo dobrze ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Na pewno bylaby to lepsza alternatywa dla serialu milion razy powtarzanego Zbuntowany aniol czy tez puszczonego niedawno Moje serce bije dla Loli lub kobiety w lustrze itp gdzie jak dla mnie to byl total chlam. Mysle ze telka zyskalaby o wiele bardziej gdyby wybrano inna glowna bohaterke... bylo za duzo naciagnietych sytuacji gdzie ogolnie rzecz biorac sierota zyciowa nagle staje sie morderczynia i krolowa poludnia. Absurdem jest to ze wszyscy sa zakochani w babochlopie co mnie potwornie irytowalo. Piekno rzecz gustu oczywiscie ale duzo bardziej polubilam Pati czy chociazby Veronike/Lupe. Niestety Kate del Castillo nie wpasowala sie w zagrana role..

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

Jak dla mnie główna bohaterka była całkiem,całkiem,z łóżka bym na pewno nie wygonił,ale jak już wspomniałaś wszystko zależy od gustu człowieka:P.Co do absurdów jak byśmy chcieli żeby ich nie było,to musielibyśmy przestać oglądać wszystkie telki i seriale,ponieważ wszystkie są napakowane absurdami do potęgi.Tak samo jak w filmach sensacyjnych,komediach,czy horrorach,jedynie filmy dokumentalne by nam pozostały które posiadają logikę i sens ;).

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Ja patrze przez pryzmat kobiety, Ty przez pryzmat mezczyzny ;) nie ma sie co spierac, ogolnie okreslilam film jako niezly ale sporo rzeczy mnie irytowalo wiec tylko wyrazilam swoja opinie ;)

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

Racja,ale mam też kumpli którym podobnie jak Tobie ta aktorka też zbytnio się nie podoba i wolą inne :D.Dla mnie obecnie najładniejsza i najbardziej sexi ze wszystkich aktorek jest A.Boyer,uważam że nie ma piękniejszej od niej,ale jak to mówią 1 woli brzoskwinie,a 2 pomarańcze ;P.Ale fakt do wyrażenia opinii każdy ma swoje prawo i nie ma co się spierać ;).Ja tylko liczę że TV4 i Puls zmądrzeją i w końcu puszczą jakąś nową i porządną telke którą da się oglądać.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

No Boyer dla mnie jest nr1 tez, chociaz tez nie wiem czy widzialabym ja tutaj w tej roli :P po prostu Kate ma w sobie cos odpychajacego, irytyjacego i nie wiem ale jej gra mi tutaj nie odpowiadala ;)

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

O fajnie że choć Ty się ze mną zgadzasz,bo większość moich znajomych uważa ją za sztuczna :D.Ale akurat w tej roli też bym jej nie widział,nie ten typ kobiety,choć z jej umiejętnościami aktorskimi to kto wie,jak potrafiła się w 1 z telek wcielić w 3 różne osoby i wyszło jej to znakomicie ;).Ej nie narzekaj,Kate nie była taka zła,zawsze mogła być za nią jakaś gorsza aktorka :P

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Ona pasowala do roli tylko pod tym wzgledem ze jest raczej to taki stereotypowo meski „zawód” a ona jest dosc chlopowata ale jak zaczeli ja malowac i ubierac w te sukienki i zakiety bez stanika to mega gryzlo mnie w oczy... kompletnie zwalili temat.
Co do Boyer to ostatnio dosc mocno podkreslono jej seksualnosc w TVA, czesto biegala rozebrana ale jak juz wspominalam ona jest dla mnie nr1 i nawet w worku na smieci bylaby piekna ;)

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

Ja tam nic w niej męskiego akurat nie widziałem,może dlatego że patrzyłem na jej inne walory niż Ty he he :P.Boyer natomiast podkreśliła sobie sama walory sexualne,ponieważ powiększyła sobie biuścik.Sama przyznała że od tej pory zaczęła dostawać coraz więcej ról pierwszoplanowych ;).

Carolinex6x

Według mnie Kate była jednym z największych atutów. I na pewno nie jest babochłopem, zresztą z tak fantastyczną, kobiecą sylwetką byłoby to trudne. To, że nie miała na twarzy tony makijażu, nie czyni z niej babochłopa. Zresztą, przez większość serialu uciekała i walczyła o życie, więc trudno, żeby była wyfiokowana jak nie przymierzając lampucera.
Uważam, że idealnie pokazała stopniową przemianę głównej bohaterki z niewinnego dziewczątka z marzeniami w pozbawioną złudzeń kobietę interesu (bo dla niej przemyt był tylko interesem). Na pewno nie była "sierotką życiową", bo gdyby tak było, serial zakończyłby się w pierwszym odcinku, ponieważ Teresa byłaby martwa. A Teresa już na samym początku strzeliła w gębę Gato, skutecznie uciekła Ratasowi (choć cały kartel z Epifanio na czele wydał na nią wyrok) i przeczytała, a co ważniejsze - zrozumiała i zapamiętała wszystko, co było w dzienniku Guerra. Inteligentne i niezależne kobiety zawsze będą pociągać facetów bardziej, niż bluszczaste laleczki Baribie. Ja sobie nie wyobrażam innej aktorki w tej roli. Bohaterka Queen od the South mnie na przykład rozczarowuje.

Carolinex6x

Mnie się akurat serial bardzo podobał i uważam ze na tle fleszowej sieczki made in USA, którą nam ostatnio serwują, naprawdę błyszczy. Nie mam też problemów z Kate. Uważam, że idealnie pasowała do roli i dobrze ją odegrała. Zresztą Kate to bardzo dobra aktorka - jej bohaterka w La Mentira była o wiele bardziej przekonująca niż Silvia Navarro w Cuando Me Enamoro. Nie wydaje mi się też babochłopem. Książkowy pierwowzór miał nieco azteckie rysy twarzy i - wbrew pozorom w Meksyku, wcale nie ma tak wielu aktorek spełniających te kryteria. Odpowiednie rysy twarzy ma jeszcze Ana Brenda, ale obawiam się, że mogłaby nie udźwignąć roli. Uważam, że Kate jest o wiele lepsza od Alice Bragi, która gra w Queen of the South. I właśnie fenomen głównej bohaterki polegał na tym, że Teresa, która była naiwną lecz nieprzeciętnie inteligentną dziewczyną, walcząc o przetrwanie stała się jedną z największych postaci męskiego, niezupełnie legalnego biznesu. Kate świetnie ukazała ewolucję głównej bohaterki - na początku zakochanej i marzącej tylko o poślubieniu swojego ukochanego, a potem bezwzględnie rozprawiającej się ze swoimi wrogami. Obawiam się, ze inna aktorka mogłaby się okazać niewypałem takim jak w podobnej roli Blanka Soto (Senora Acero), która jest bo bólu sztuczna i niewiarygodna.

jazdowicz2666

Wiec będzie można telenowele sobie powtórzyć :)

Od 25lutego - poniedziałek ponownie w Tele5 o godzinie 19:30 pierwszy odcinek.

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Fajnie że puszczają,teraz chociaż w HD będzie,ale i tak nie będę oglądał,ponieważ o tej godz.oglądam inny serial ;).Chociaż mogliby lepiej puścić,tą drugą wersie królowej P. https://www.filmweb.pl/serial/Queen+of+the+South-2016-750211

jazdowicz2666

Też na to liczę chociaż w tej kwestii to prędzej na TVN7 gdzie premierowo emitują seriale, bo na Tele5 to jednak głównie powtórki :)

A mogę zapytać jaki serial o tej godzinie oglądasz bo mnie zaciekawiłeś? :)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Ja obecnie oglądam na TVN7 właśnie polski serial,Zakochani po uszy.A od końca lutego mają puszczać w końcu 4 sez.,Lombard życie pod zastaw ;)

jazdowicz2666

Też oglądałem jednak po paru odcinak sobie odpuściłem, praktycznie każda postać przerysowana w irytujący sposób uważam jedna z gorszych polskich telenowel ;)


Co do ''Lombardu'' to paradokumentów nawet nie tykam TV Puls nieraz zaskoczy premierą, jak ostatnio ''Skok życia'' z 2017 roku i tylko dla premier albo baśni jeszcze oglądam ten kanał ;)

jazdowicz2666

Nie wiem czy wiesz, ale od 3 sierpnia dają od poniedziałku do piątku o 20:10

dominik1989

Na Metro

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

O fajnie że Metro postanowił puszczać Mexykańską telke.Szkoda tylko że już ją widziałem,na tele5 niedawno też ją puszczali.Mogliby jakąś nowszą puścić teraz.

jazdowicz2666

Może poprostu chcieli dać coś sprawdzonego a Królowa Południa nadal głośna jest po tylu latach.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Ok,ale ile można oglądać powtórki.Lepiej obejrzeć z ciekawością coś świeżego,czegoś co się jeszcze nie oglądało.Teraz jest pełno premier z mexykańskimi telkami.

jazdowicz2666

Może dali dla tych co nie oglądali :) Bo nie każdy ma Tele 5 a Novela TV przestała dawać telenowele chyba zmieniła właściciela.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Ja Novela TV właśnie w UPC wcale nie ma ;/

jazdowicz2666

A jest jakaś telenowela którą widziałeś a chciałbyś ją obejrzeć jeszcze raz ?

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Nie chyba nie.Jak się już zna co się wydarzy w fabule,to już tak ciekawie się nie ogląda.Zresztą po co oglądać powtórki,jak wyszło tyle nowych premierowych seriali.Wystarczy tylko że jakaś stacja by wykupiła.

jazdowicz2666

E tam ja bym obejrzał telenowele z przed 15 lat jakąś którą pokazywał TVN np. Biały welon

jazdowicz2666

No niestety teraz jak jest moda na seriale tureckie. To trzeba się cieszyć nawet z Królowej Południa ;) A co do tego, że czujesz jakby to był serial akcji. To właśnie tym się różni produkcja Telemundo od Televisy. W Telemundo wiecej się dzieje i jest bardziej kryminalny.

jazdowicz2666

Oglądałem dwa pierwsze odcinki i powiem że mnie specjalnie nie wkręcił, od da się obejrzeć/średniak jednak to tyle - Jednak uważam do telenoweli ''Królowa serc'' zdecydowanie na razie nie ma startu ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones