PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538566}

Królowa południa

La Reina del Sur
7,7 553
oceny
7,7 10 1 553
Królowa południa
powrót do forum serialu Królowa południa

warto było

ocenił(a) serial na 8

Bardzo dobry serial, nie przynudza, świetni aktorzy i wreszcie Hollywood może się wiele nauczyć,dobra historia!

bystra45

A gdzie można obejrzeć s1 bo na Netflixie jest s2 a nie mogę znaleźć s1 ale co prawda to serial rewelacja jestem na 44 odcinku i siedzę jak na. Szpilkach cały dzień oglądam a czy wiadomo coś czy będzie kontynuacja?

ocenił(a) serial na 9
Aneczka8718

Pierwszy sezon jest dostępny na Ipli. Ale ostrzegam - dzieli go od serialu Netflixa przepaść. Kiedy w 2011 pojawił się w Telemundo, odstawał od typowej telenoweli pod każdym względem, ale jednak nadal był to ten gatunek. Teraz, jeśli porównać go z II sezonem, to niektórzy mogą być w szoku i się zniechęcić. Aczkolwiek niesłusznie, bo historia Teresy Mendozy wciąga niesamowicie!

https://www.ipla.tv/wideo/serial/Krolowa-poludnia/5002072

Germanotta

Dzięki już obejrzałam i rzeczywiście bardzo duża przepaść ale nie żałuję uwielbiam Kate del Castillo więc tylko dla niej chciałam zobaczyć s1 i nie myliłam się chociaż pierwsze 17 odcinków rzeczywiście ciężkości się oglądało ale po śmierci Santiago zacząłeś się rozkręcać i ta zmiana Teresy Mendozy super.. Chociaż na Netflixie bardzo fajnie odcinki są zrobione gdyż nie odczuwa się tego że nie oglądało się 1 sezonu ponieważ jest fajnie wytłumaczone co się wydarzyło w. Sezonie... Czekam na sezon 3 mam nadzieję że szybko nagrają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones