PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006625}
4,5 8 133
oceny
4,5 10 1 8133
4,7 6
ocen krytyków
Krakowskie potwory
powrót do forum serialu Krakowskie potwory

To było straszne

ocenił(a) serial na 1

Udało mi się zobaczyć tylko jeden odcinek. Niestety dzięki doskonałemu dźwiękowi zrozumiałem 10% dialogów. Reszta była bełkotem a'la Grabowski w Pitbullu. Dlaczego Netflix przyjmuje tak kiepsko jakościowy pod względem audio serial?
Kolejna rzecz to absolutnie zła gra aktorska. Wszyscy grali bez wyrazu. Od początku smutni, przygnębieni. Młodzi aktorzy, którzy swoje zachowanie i miny oparli chyba na grze Kristen Stewart ze Zmierzchu. Na początku odcinka od razu wrzucony wątek lesbijski (to chyba staje się wymogiem aby dostać zlecenie w Netflix) i to w taki nieudolny sposób jakby autor tego dzieła chciał już to odbębnić i iść dalej. Samą fabułę ciężko ocenić kiedy człowiek nie rozumie 90% dialogów ale to akurat nie jest moja wina tylko producenta, że takie coś dopuścił. Końcowy potwór niestety wyglądał jak połączenie wielkiego żółtego ptaka z ulicy sezamkowej z piranią (ostre zęby) przypomniał mi trochę karykaturę z Wiedźminskiego smoka (wersja PL).
Może jak zobaczę ciekawsze pozycję i będę się nudził to sprawdzę co słychać w drugim odcinku. Póki co niestety dla mnie to strata czasu.

arasik

Polskie produkcje trzeba oglądać z napisami;) Choć w tym przypadku akurat niewiele straciłeś bo ten serial lepiej się ogląda niż słucha;)

ocenił(a) serial na 3
asiat

słaby dzwięk to jakaś zmora polskich filmów, ja oglądałam film z napisami, zmęczyłam 2 odcinki, na więcej nie mam ochoty. Film mega słaby i nudny.

ocenił(a) serial na 3
arasik

Najlepszy był ten Lucky. Przez cały serial jak mine zbitego psa. Już jego włochate dupsko miało lepsza ekspresję niż jego twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones