PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640247}

Krew z krwi

7,8 23 524
oceny
7,8 10 1 23524
6,8 9
ocen krytyków
Krew z krwi
powrót do forum serialu Krew z krwi

Jeden z lepszych seriali

ocenił(a) serial na 10

Jestem w szoku, że to polski serial :)
Ale potwierdza się reguła, że jak o jakimś filmie/serialu nie trąbią wszędzie, to będzie dobra polska produkcja.

ocenił(a) serial na 5
kachulek

Jeden z lepszych?
Dla mnie ok do obejrzenia, ale nie dopracowany i nierealistyczny. Uwaga spoilery:
1. Dziecko przynosi broń do szkoły, a reakcja jakby był to zaledwie poważniejszy wybryk.
2. Dom obserwuje tylko jeden policjant, przy tego typu sprawie? No i ta scena jak ona w sypialni wzięła broń i zaczęła się wzbraniać przed przeszukaniem, akurat by jej odpuścił.
3. Odcisk palca z okładki komiksu, żenada.
4.Tykająca bomba, po co ma tykać? Ale to da się jeszcze przeżyć, taki standard. Czemu Stefan podłożył tą bombę w schowku, a nie pod samochodem? tak chyba jest łatwiej niż dodatkowo się włamywać. Marlena mogła wyrzucić bombę przez okno (ale dobra była w stresie). Ale największa głupota, to jak ta bomba była odpalana? Czasowo, bez sensu, bo skąd wiadomo, że o tej porze będzie jechać i jak długo może tylko do piekarni po bułki? Zdalnie to czemu jakiś licznik czasowy a nie od razu wybuch?

To tak tylko w skrócie.

ocenił(a) serial na 10
micz84

A w Amerykańskich filmach to wszystko jest faktycznie takie realistyczne - wszystkie filmy typu Szklana Pułapka, Salt, Ocean's 13 etc. Czysty realizm.

ocenił(a) serial na 3
kachulek

plus żenująca scena przejęcia kontenera przez policję ;) takiej głupoty ludzkie oczy nie widziały.Żenująca produkcja ;(

ocenił(a) serial na 7
kachulek

Jak na polskie realia, to serial w miarę. Poza tym nie jest to stricte polski serial, bo czytałam gdzieś kiedyś, że scenariusz został kupiony z zagranicy, gdzie kręcili taki sam. My tylko kupiliśmy scenariusz.

PsychopatycznoOdwetowa

Właśnie tak, oryginał jest holenderski i nosi tytuł Penoza; powstała też amerykańska wersja pt. Red Widow. Mnie akurat niestety polska wersja podobała się mniej od amerykańskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones