PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640247}

Krew z krwi

7,8 23 524
oceny
7,8 10 1 23524
6,8 9
ocen krytyków
Krew z krwi
powrót do forum serialu Krew z krwi

Kto tu leci w kulki filmweb czy TVP? Bo jakos 3ciego sezonu nie widac a rzekomo pierwszy odcinek byl 3 dni temu -.- co za sciema

ocenił(a) serial na 8
kosiorwks

no właśnie....ja też się nastawiłam, a tu cisza :/

kosiorwks

Fw sobie jaja robi. Właśnie przeczytałem odicjalną wypowiedź tvp że na razie ni myśli o trzecim sezonie, może w przyszłości. Ja tak się napaliłem jak zobaczyłem że trzeci sezon będzie od września a tu lipa. Zmieńcie to i ludzi nie wkurzajcie.

ocenił(a) serial na 8
antyspam

To sory ale - C h u j w d u p e filmwebowi.

Czlowiek tu zagladal z 10x sprawdzal kiedy sezon, jakies info a oni tak w konia robia niedoinformowani amatorzy. Tak swoja droga wczoraj ogladalem chwile Klan. Ja pier dole TVP naprawde upada te seriale sa gorsze niz kino amatorskie 20 wieku jestem w szoku jak taki syf mozna puszczac 1/10 to duzo powiedziane nienawidze tego typu scierwa non stop puszczanego a Krew z Krwi nie zrobia. Nawet rodzinka.pl ktora momentami byla spoko duzo stracila i robia jakis syf pseudosmieszne scenki. Jesli chodzi o Klan, m jak milosc i cala reszte scierwa to PODZIWIAM naprawde ludzi to ogladajacych macie zaebiste nerwy jestem normalnie tak kur wa zaskoczony wasza postawa ze zastanawiam sie czy nie pojsc na filmoznastwo i ustalic sobie za cel wystrzeganie ludzi i edukacje przed tego typu scierwem bo jak widze latwo mozna stracic poczucie co jest prawdziwym kinem a co zwyklym scierwem rodem z TVP. Kino zmierza ku opadkowi.

kosiorwks

Od jutra wprowadzimy korektę. Przepraszamy za opóźnienia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones