PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126018}

Krowa i Kurczak

Cow and Chicken
6,4 14 311
ocen
6,4 10 1 14311
7,0 6
ocen krytyków
Krowa i Kurczak
powrót do forum serialu Krowa i Kurczak

To jest nie normalne

ocenił(a) serial na 1

To jest nie normalne, to jest moje zdanie.Wiem,że przejdzie wiele negatywnych komentarzy.Co do samej kreskówki, to oglądałem ją wczoraj (specjalnie wstałem na tą godzinę.)Mój werdykt jest taki:
-czego się można nauczyć?
-Jak dwoje ludzi może mieć Kurczaka i Krowę?
-To jest obrzydliwe
-Postacie są krzywe
-"dowcipy" (jeśli można tak to nazwać) są niższych lotów niż jądro wewnętrzne Ziemi.
Dziękuję za przeczytanie.Ocena 1/10.

użytkownik usunięty
pochrannekk

Według Twojego "werdyktu", mało która kreskówka jest normalna. Ta "nienormalność" w "Krowie i Kurczaku" jest dla mnie oryginalna i podoba mi się. Przyznaję, że humor jest tu dosyć ciężki, ale każdy ma swój gust.

ocenił(a) serial na 7

Jak dla mnie, to po prostu jest tak głupie, że aż śmieszne

użytkownik usunięty
pochrannekk

To normalna równowaga. Coś jest czarne to drugie musi być białe. Walt Disney jest cacy a Tex Avery jest bee. I tak ma być.

pochrannekk

wg mnie nie każda bajka powinna uczyć, natomiast każda powinna wywoływać uśmiech - dlatego są takie kolorowe, spontaniczne - widziałeś kiedyś smutną, wprowadzającą w deprechę baję? (może i są ale kto by chciał to oglądać :)
w bajkach nie ma rzeczy obrzydliwych :) - to że np w tej bajce uwydatniane są dojce krowy, dupa czerwonego i gibkość kurczaka to mega plus bo są to rzeczy proste i naturalne jak siusiak i pupa
zresztą może dlatego np JA lubie tą bajkę bo spędzałem małe lata u babci gdzie były kury, krowy, świniaki i kaczki a niekoniecznie komputer, telewizor, komórka i książka

ocenił(a) serial na 10
pochrannekk

Hahahahaha. U made my day darling!



ocenił(a) serial na 8
pochrannekk

Każdy ma inne gusta, mi akurat pasuje taki "sucharowy" humor jak w Krowie,czy Jamie Łasicy.

użytkownik usunięty
pochrannekk

Bajka dosc kontrowersyjna ze wzgledu na pewne niewybredne żarty i małe podteksty jednak uważam ze nie przekracza granicy dobrego smaku, oprocz absurdalnego humoru mozna rowniez zauwazyc cieple stosunki krowy i kurczaka ktorzy sobie nawzajem zawsze pomagaja wiec odcinki przynosza tez nieraz bardzo pozytywne tresci , mimo wszystko mysle ze nadaje sie dla dzieci, dorosli tez sie posmieją

ocenił(a) serial na 1
pochrannekk

Ta bajka moze i nadaje sie dla doroslych. Ale puszczanie takich bajek na kanale dla dzieci to duze nieporozumienie. Czego ta bajka uczy kilkuletnie dzieci? Wkladania srubokreta w oko?

ocenił(a) serial na 10
DJ76

kilkulatki i cn? powodzenia życzę. to jest kanał dla dzieci 10 wzwyż. dla kilkulatków jest mini mini.

ocenił(a) serial na 1
ginger_girl

Mini Mini nie jest kanałem dla dzieci powyżej 6 lat. Uważam też, ze sceny z wkładaniem śrubokręta w oko nie są stosowne dla dzieci w wieku 10, 11, ... 15 lat.

ocenił(a) serial na 10
DJ76

uważam, że gimnazjaliści naoglądali się o wiele gorszych rzeczy niż Krowa i Kurczak.

ocenił(a) serial na 7
pochrannekk

Oglądam ją razem z moimi dzieciakami i potwierdzam, że bajka jest nienormalna. Absolutnie głupia. Pewnie, dlatego nam się świetnie ją ogląda, a dzieciaki czekają na "Krowencję i Kurczusia".
A teraz podpowiedzcie mi co mogę ściągnąć teraz.
Jam Łasicę już przerobiliśmy a dzieciaki się domagają dalszej dawki pustej głupoty.
Ktoś podpowie.

Co do mini-mini to moje dzieciaki jeszcze kilka lat będą czekać na 10 urodziny, a już nie odpowiadają im bajeczki dla dzieciaczków.
Dodam, że telewizji nie oglądają, wiec nie są zmanierowane doborem bajek przez jakieś stacje - bajeczki z netu im ściągam.

ocenił(a) serial na 10
yuutoo

cała seria "what a cartoon" jest świetna, polecam gorąco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones