PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023379}

Krucjata

7,3 2 796
ocen
7,3 10 1 2796
Krucjata
powrót do forum serialu Krucjata

Oceny

ocenił(a) serial na 3

Że tak spytam, mamy tu casus kupionych ocen który przy polskich produkcjach występuje dosyć często czy po prostu nie dostrzegam fenomenu? Obejrzałem pierwszy odcinek to temu serialowi bliżej aktorsko i realizacyjnie do paradokumentów niż do topki polskich seriali kryminalnych typu Kruk. A ten wybuch na wiśle  w 30 którejś minucie z efektami specjalnymi których świat według kiepskich by sie nie powstydził to była wisienka czy jak to mówił klasyk truskawka na (zgniłym) torcie.

ocenił(a) serial na 9
martin123154

Pierwszy odcinek jest słaby, z każdym kolejnym jest coraz lepiej

ocenił(a) serial na 4
Ferbi155

chyba na odwrót im bliżej końca tym gorzej

michalg_4

To oglądaj w drugą stronę Bolka i Lolks

Ferbi155

Im dalej w las tym więcej drzew. Gra aktorska słaba a praca policji ośmieszona a zwłaszcza policji do zwalczania terroryzmu. Film przewidywalny. Od pierwszej sceny w banku wiadomo było, że Czernecki odegra główną rolę bohatera negatywnego. Jak zwykle dykcja młodych aktorów pod psem i praca odpowiedzialnych za nagłośnienie planu beznadziejna.

martin123154

No nie wiem, dla mnie mocna 8. Przypomina stare seriale typu oficer.

DraMooner

Zgadzam się. Bardzo jest w klimacie serialu "Oficer", a pierwszy odcinek jest naprawdę dobry.

DraMooner

True! Świetnie się oglada ten serial!

ocenił(a) serial na 1
martin123154

Takie samo wrażenie

ocenił(a) serial na 3
martin123154

Komentarz w punkt. Serial słaby, po ocenach łudziłem się, że może coś w stylu „Gliny”, ale to nawet dla „Kryminalnych” z TVNu byłaby obraza, gdybyśmy chcieli do czegoś porównać. Dno. Słaby scenariusz, wątek miłosny z drugiego odcinka kompletnie z d…, przeciętne aktorstwo. Całkowita strata czasu, głosy kupione.

romdo

sam jesteś z dupy. to jest extra. a Glina wcale nie był taki dobry, na pewno nie 2 sezon ...uju

romdo

Zgadza się. Film miał potencjał a wyszło jak zwykle.

martin123154

Gra aktorka i dialogi to dno. Wysoka ocena jest zdecydowanie sztucznie wywindowana. Jak powszechnie wiadomo TVP ma aż nadto środków finansowych, które mogli do tego użyć.

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

oj dzieci, dzieci, to pooglądajcie sobie bzdety amerykańskie, gdzie co epizod się kupy i logiki nie trzyma.

martin123154

8mka przy tego typu gniocie aż boli. niestety widać poszła kasa na promocję i farmy trollingu. A może też w filmwebie można wykupić wystarczająco wysoką ocenę na $ ?

ocenił(a) serial na 3
martin123154

Specjalnie konto założyłem, żeby to napisać:
WSZYSTKO CO POWYŻEJ O KUPIONYCH OCENACH TO PRAWDA.

Serial to chała, to jest po prostu tandetne. Nawet komenda nie wygląda na komendę, a to centrum dowodzenia rodem z CSI Miami w oczy kole.

ocenił(a) serial na 7
na_co_ja_paczam

więc ocena Twoja, taka jak Twój język polski:( Można to zrozumieć. Ja tam jakoś nie sprzedałem się za wystawienie oceny.

ocenił(a) serial na 10
martin123154

Ostatnie odcinki 8/10 A finałowy 10/10 majster

Ocena zasłużona

martin123154

Moim zdaniem pierwszy odcinek kiepski. Z każdym kolejnym się jednak rozkręca. Ocena 7.9 wysoka jak na ten serial ale jest on godzien polecenia

martin123154

O, widzę, że też Ci zablokowali możliwość komentarzy. Coraz większe jaja na tym portalu!

ocenił(a) serial na 7
martin123154

Serial jest właśnie dobry. Może konkurować ze Skazaną. Ty w ogóle wiesz po co był ten wybuch???

ocenił(a) serial na 6
malyfromhell

Wiadomo, Czajka :D

ocenił(a) serial na 1
martin123154

niestety, średnia podbita troll konta, także w komentarzach widać ich sztuczne wpisy, pis0wcy nawet w temacie seriali muszą kłamać i mącić

deziom

Idioto, to jest portal poświęcony 10 Muzie i tu się ocenia li wyłącznie filmy. Nieważne czy zostały zrealizowane przez TVP, Polsat, TVN, BBC i in. Jeśli się komuś podobał, to czemu ma tego nie wyrazić na tym portalu ? To ty tu jesteś tym trollem !

martin123154

TVPiS Pana Prezesa Jacka Kurskiego to fenomen sam w sobie:XD. Obsada ta sama co w Czasie Honoru, Wojennych Dziewczynach i Koronie Królów. Krucjatę oglądam wyłącznie ze względu na Vanessę

martin123154

Po 6 odcinku diametralnie zmieniłem zdanie. Od momentu zamiatania pod dywan zbrodni grubych ryb na lukratywnych stanowiskach teraz cięgiem oglądam

ocenił(a) serial na 8
martin123154

Niezależnie od zbyt niskiej,moim zdaniem-oceny filmu-naprawdę..oscyluje pan w poziomie pampersów,wierząc w "kupowanie" jakichś komentarzy,na jakikolwiek temat i z jakiejkolwiek dziedziny?Jestem ..zażenowana poziomem..Może niska ocena serialu wzięłą się właśnie z tego..poziomu,wiary w "Bajki z nchu i paproci"?

dobbiacco_attersee

Od dzisiaj jesteś tutaj? Zobacz sobie kupione oceny autorów Kac Wawa.

martin123154

Gra aktorska jest tak słaba że nie idzie tego oglądać. Sztucznie nagrany . Główny aktor bardzo irytujący.

ocenił(a) serial na 7
martin123154

To że Tobie coś się nie podoba, nie musi oznaczać, że oceny są kupione jak to ująłeś. Nie podoba to cześć nara, nie oglądaj, a nie bzdury wypisujesz.

ocenił(a) serial na 1
martin123154

Slabizna, szkoda czasu. Począwszy od scenariusza po grę aktorską i dialogi, nie zasługuje to na więcej niż 2 gwiazdki.

ocenił(a) serial na 9
gdseweryn

Nawet niewiadomo jak to byłoby słabe (choć nie jest) to dawanie jedynek jest chyba jeszcze słabsze ;)

ocenił(a) serial na 1
martin123154

Przeca to dno do kwadratu

martin123154

Ufff. Czyli nie tylko ja miałem takie wrażenie. Zachęcony ocenami myślałem, że to będzie dobre kino kryminalne. Wyszły jednak „trudne sprawy” na komisariacie z beznadziejnym lip sync. Przez cały pierwszy odcinek co 5 min zastanawiałem się, co ja oglądam. Straszne. 

ocenił(a) serial na 1
martin123154

Postanowiłem obejrzeć między 1 a 2 sezonem Karppi i straciłem 45 minut!
Dno dna i to do kwadratu!
P. Tomaszowi dałem 2 tylko "po znajomości" bo gra tak samo drętwo jak pozostali. No i p. Vanesie też 2 bo ładna i nietandetna.

martin123154

U ciebie mamy casus braku gustu

martin123154

Pierwsze skojarzenie to paradokument. Wrażenie jakby to robili amatorzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones