PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35677}

Kruk: Droga do nieba

The Crow: Stairway to Heaven
7,2 1 657
ocen
7,2 10 1 1657
Kruk: Droga do nieba
powrót do forum serialu Kruk: Droga do nieba

naszła mnie jakiś czas temu ochota na ponowne oglądnięcie tego serialu, więc ruszyłam na poszukiwanie i znalazłam. niestety, bez napisów (wtf, tak wogle. jeśli się nie mylę, są w języku bułgarskim, tureckim itd, ale polskich a nawet angielskich brak :/)
w związku z tym moje pytanie:
czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, dlaczego Eric i Shelly zginęli? kwestie w drugiej części odcinka były głównie wywarkiwane/wymrukiwane/etc, przez co miałam trudności ze zrozumieniem tego, co się przede mną dzieje.

z tego co pamiętam, powód był zupełnie inny niż ten podany w filmie kinowym.

wdzięczna będę.

zuzens

Ja też nie do końca zrozumiałam, ale chyba chodziło o zabójstwo dla pieniędzy + ku satysfakcji jakiegoś gościa, który delektował się nagraniem wideo ze zbrodni.

zuzens

Shelly zorganizowała petycję przeciwko eksmisji z budynku, w którym mieszkali z Eric'iem. Koleś z jednej bandy rządzącej miastem miał w tym interes więc wysłał swoich rzezimieszków, żeby się zemścić za to (przynajmniej tak było w filmie ;))

ocenił(a) serial na 7
zuzens

Mam film, skróconą wersję tego serialu. Szczerze mówiąc już nie pamiętam dokładnie co i jak, ale chętnie sobie przypomnę i wtedy mogę Wam napisać o co chodziło. :p

zuzens

Ja również oglądałam ten serial po angielsku, nie wszystko zrozumiałam, powiedzmy, że większość;) ale w serialu chodziło o to, że mordercy chcieli się zemścić się na Ericu, bo widział albo wiedział coś na temat ich morderstw/przekrętów. Shelly była tylko przypadkową ofiarą, zginęła bo akurat przebywała wtedy z Erickiem. Natomiast w pełnometrażowej wersji, z Brandonem Lee, zabili Shelly z powodu tej petycji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones