PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794373}

Kruk

8,0 36 067
ocen
8,0 10 1 36067
Kruk
powrót do forum serialu Kruk

Rewelacyjna intryga , prawde mówiąc nie wiadomo do końca co jest osią głownego wątku bo jest ich bardzo dużo , ale ogląda się świetnie , jednyne zarzuty moge mieć do wstępu i tego ataku niewidomego chłopca .
TAKIE TROCHE NIJAKIE TO , ale.może kolejne odcinki nam to wyjaśnią .
Retrospekcje są świetne a same haluny i wizje głównego bohatera pokazane są doskonale.
Muzyka jak dla mnie GENIALNA , uwielbiam słowiańskie brzmienia .
Czekam na kolejny odcinek .
W koncu mamy serial na poziomie moim zdaniem dużo lepszym niż ten cały BELFER .
Trzymam Kciuki ! Jak dla mnie pilot to mocne 8 na 10 !

SIMONROMA

No właśnie trochę za dużo tego wszystkiego, co w połączeniu z "halunami" sprawia wrażenie chaosu. Ale z pierwszymi odcinkami tak bywa, jak się w następnych akcja poukłada może być ok, bo klimat rzeczywiście jest.
Tylko ten dźwięk, szlag z tym dźwiękiem w polskich filmach...

SIMONROMA

SIMONROMA ocenić film po pierwszym odcinku na 10 naprawdę!?

ocenił(a) serial na 10
Bzium_3

Tak . Jestem po 2 odcinku i naprawde dobrze się rozkręca . Jak najbardziej mi się podoba . Uwielbiam takie klimaty .

ocenił(a) serial na 8
SIMONROMA

Tak zgadzam się jestem pod 2 odcinku i stwierdzam , że ten serial jest 100 razy lepszy niż przereklamowane seriale wataha czy belfer i jeszcze jedno oglądałem odcinek na nc plu go na słuchawkach wszystkie dialogi są zrozumiałe , coś jest spierdzielone z dzwiękiem , ale w satelitarnym canal plus odcinen drugi mocne 8,5/10 . Piękna muzyka zdjęcia i gra aktorów . W końcu po tylu latach jakiś dobry serial polski!

SIMONROMA

Też tak uważam po 2 odcinkach rewelacja jeśli nie będzie sztucznego oderwanego od rzeczywistości zakończenia to nareszcie można spokojnie Polski serial na zachodzie pokazac;) Świetne zdjęcia te dzikie plenery i klimatyczna muzyka. I reżyseria pokazuję jak można utrzymać napięcie przez 2 godziny ... Wreszcie szansę w Polskim kinie dostają młodzi zdolni twórcy jeśli adaptacja prozy Sewerskiego będzie na podobnym poziomie to nagroda Emmy gwarantowana;)

ocenił(a) serial na 10
strongmar

Jak po finale ?
Ja jestem zadowolony .
Genialne zakonczenie .
Gdy Kruk opowiada żonie prawde i widac młodego Sławka , ktory opuszcza MYŚLI kruka i odchodzi to dla mnie majstersztyk !
Oby więcej takich seriali ! Moja Dycha w ocenie potwierdzona ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones