PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794373}

Kruk

8,0 36 095
ocen
8,0 10 1 36095
Kruk
powrót do forum serialu Kruk

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 8

Jeden z lepszych polskich seriali, szkoda, że się skończył. Trzyma w napięciu, nieco magiczny, czekam na 2 sezon. A Pieprzyca coraz lepszy ;))

ocenił(a) serial na 8
bokub_2

Nie spodziewałbym się drugiego sezonu. Wszystkie wątki zostały zamknięte, zakończenie jest sensowne i satysfakcjonujące. Jeśli będzie drugi sezon to będzie to zły krok. Nie utrzyma się poziom.

michal_lukawski89

ogldam na Canal+ powtórke i nie wiem dlaczego policjant mowi ze "drugim porywaczem jest Szymon" ? przeciez on dzialal sam

ocenił(a) serial na 8
serbinek26

Myślę, że za pierwszego biorą jego ojca. Myślą, że nim był bo "dużo wiedział". Nie zdają sobie sprawy z tego, że stary Wasiluk wykonywał tylko wytyczne i sam do końca nie wiedział co się dzieje.

ocenił(a) serial na 8
serbinek26

Może starego Wasiluka wzięli za pierwszego. Albo Morawieckiego.

hrabianka

a Kaponowa zastrzelili ruscy w zemscie za pobicie szefa?

ocenił(a) serial na 8
serbinek26

W samochodzie, który zabrał morderce siedział brat Kaski. Albo pomagał Szymonowi albo osobiste porachunki za nazwanie go gejem i pobicie wtedy, gdy pilnował Ruskiego.

hrabianka

no tak bo chociaz wydawało sie ze Kaponow podkochiwał sie w Kaśce i raczej zemsta za jej smierc to nie była

ocenił(a) serial na 9
serbinek26

zabił go ruski któremu Kaponow przewiercił nogę

ocenił(a) serial na 8
saharek

tak, dokładnie widać, że morderca kuleje, więc to na 100% był ruski.

siutek

Ruski tylko zlecił zabójstwo. Nie on strzelał.

ocenił(a) serial na 9
McGyverPL

to obejrzyj jeszcze raz jak taki pewny jesteś.Po 1:zabójca kuleje,po 2:brat Kaśki woził ruskiego.

bokub_2

Nie zapominajmy, że początkowo Kruk miał być filmem, ale ostatecznie zrobiono z tego miniserial. Dla mnie historia zamknięta. Ostatnia scena to pokazała, Sławek odszedł. Niech nie robią niczego na siłę, bo wszystko zepsują.

ocenił(a) serial na 8
Sebastian_Wiewior

Dokładnie tak myślę.

ocenił(a) serial na 9
bokub_2

Właśnie, nie trzeba nam drugiego sezonu, wszystko sie skonczyło tak jak miało byc, mnie na koniec zaskoczyła rola Bosaka, mistrzostwo w odegraniu psychopaty...

ocenił(a) serial na 8
bokub_2

Oby nie robili drugiego sezonu. Lepiej niech ta sama ekipa filmowa usiądzie nad inna historią i nam ją pokaże za rok. Nawet się nie obrażę jak aktorów wezmą tych samych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones