PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794373}

Kruk

8,0 36 180
ocen
8,0 10 1 36180
Kruk
powrót do forum serialu Kruk

Serial fantastyczny, fabuła wciąga jak chodzenie po bagnach :) Mam tylko jedno zastrzeżenie. Czy kogoś z Was również zastanowiło, jakim cudem Kruk z tak poważną wadą kręgosłupa i jakby nie patrzeć dużymi problemami psychicznymi pracował w policji? Testy sprawnościowe może jeszcze jakoś na środkach przechodził, ale przecież ciągłe chodzenie w kołnierzu powinno zwrócić uwagę przełożonych. Również jego teczka leczenia psychiatrycznego była dosyć obszerna, a są przecież wymogi w tym zakresie w policji.

voivodine

Trochę mnie to zdziwiło ale jednak policjanci z traumą to żadna nowość. Może zanim go przyjęli to grzecznie brał leki i wszystko było dobrze. Potem sprawa z kręgosłupem i za dużo leków na raz. Przestał te "na głowę" brać i Sławek znów się pojawił.

ocenił(a) serial na 9
m_m1902

Sprawa z kręgosłupem to chyba od początku była, po tym zepchnięciu ze schodów. Odniosłem też wrażenie, że Sławek był z nim niejako cały czas i z nim dorastał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones