PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794373}

Kruk

8,0 36 204
oceny
8,0 10 1 36204
Kruk
powrót do forum serialu Kruk

Twórcy mają ludzi za idiotów wciskając ten pseudo Białystok widowni? Zupełnie jak za PO zrobiono przy pomocy Wybiórczej nagonkę na miasto, Sienkiewicz odegrał szopkę z tym ustawionym mieszanym małżeństwem, hindusko-polskim. Żałosny serial do tego nudny w ch***.

Aldaron87

A co - pokazali narodowych kundli czy faszystowskie bydło z ultrasów? Dobrze, że pokazali :)

Grifter

byłeś że się wypowiadasz?

Aldaron87

Ja tam mieszkam. Urodziłem się, wychowałem się, studiowałem i pracuję w Białymstoku. I nie zamieniłbym tego miasta na żadne inne. Kocham je. Serio!

Ale mam kontakt z ludźmi którzy należą do ultrasów - to co odpierdzielają przechodzi czasem pojęcie. Ultras Tomasz P. (każdy na osiedlu zna jego nazwisko) raczej nie siedzi za niewinność (pojawił się skuty kajdankami w asyście dwóch policjantów na pogrzebie). Dragi, przemoc, wpiergol za niewinność...

Dzieją się cyrki. Policja wala głupa i nie wie co robić z chłopakami - z jednej strony ćwiczy z nimi na jednej siłowni i dogaduje się, by nie wyjeżdżać na partol (była afera jak to dostali dodatkowe 50 tys by patrolować miasto, a goście sobie siedzieli w radiowozie), z drugiej, po skatowaniu niepełnosprawnego chłopa na Barszczańskiej, mieli (słusznie) atak na III komisariat na Wrocławskiej (kręciłem film z zamieszek).

Białystok słynie z rasistowskich zachowań vide "czarny pogodynek", który dostaje w mordę, tylko za to, że jest czarny. Kiedyś potrafiliśmy na osiedlu wpierdzilić niejednemu gościowi - ale zawsze zasłużył. Najczęściej złodziejom i (szczególnie) gościom, którzy skrzywdzili jakąś kobietę. Dziś można tu dostać za kolor skóry. 10 lat temu było inaczej. Zaręczam ci...

Grifter

Mieszkam tu z dziada pradziada od 30 lat i jakoś nie zauważyłem. Nagonkę nakręcił tez ten śmierdzący, tchórz lewacki Rafał Gaweł. Szkodnik który został skazany za krętactwa finansowe gdzie posługiwał się własną matką. Może i często nie cierpię tego miasta ale jednak korzenie to korzenie i będę go bronic. Mieszkałem w Łodzi ale jednak wolę swoje miasto. Owszem masz rację co do układów policja, prokuraturka itp i też mnie to wpienia. Chociażby sprawa pewnego znanego klubu w centrum miasta gdzie od lat handluje się narkotykami i każdy o tym wie tylko co z tego....

Aldaron87

Tja, ja znam miejsce gdzie się handuje lewymi fajkami, ba - chyba każdy wie, łącznie z policją, ale ponoć "z psami dogadani" :) Ciekawe ile przeciętny Kowalski by pohandlował - 24 godziny i do ciupy. Białystok to miasto pełne sprzeczności. Ale i tak je lubię :)

ocenił(a) serial na 1
Aldaron87

Nehrebecka, Wajda, a obok dzicz.
Dzicz oczywiście polska, wyp.lac z nachodźcami i bluzy patriotyczne.
W tle wątek pederastii, no i oczywiście ksiądz, zapewne w 2. odcinku dowiemy się iż to on organizował orgie.
Jednym słowem - nic nowego w nowolewicowej propagandzie antypolskiej.
PS. brakuje (na razie) wątku antysemickego. Wtedy możnaby to sprzedać na tzw. zachodzie.

Rafael3D

W koncu kibolskie bydlo to patrioci :D A czarne skur.ysyny nie maja nic wspolnego z pedofilia, to atak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones