Kruk (2018)
Kruk: Sezon 3 Kruk Sezon 3, Odcinek 5
Odcinek Kruk (2018)

Odcinek 5

7,9 328
ocen
7,9 10 1 328
Kruk
powrót do forum s3e5

Jak przemyślenia po 5tym odcinku? Myślicie że Justi po takim poniżeniu od Rudego odda dziecko Krukowi? Ja myślę że ten gwałt podziałał na nią jak kubeł zimnej wody...

PaniDe678

Rozpędziłam się ;) wrażenia po końcówce 4 odcinka, chociaż rozwinięcie sytuacji nastąpi w 5 odcinku

PaniDe678

Justi właśnie zdała sobie sprawę,że jest w czarnej d...ziurze. Nie ma już władzy nad
Rudym. Broń, kluczyki od jej samochodu ma on. Susz także i... dziecko Kruka.

Atusia13

Czyli możemy liczyć na zabójstwo Rudego w 5 odcinku, w końcu Justi kosi każdego kto wejdzie jej w drogę...

ocenił(a) serial na 10
PaniDe678

Jak myślisz ona miała jakiś udział w morderstwie żony Kruka? Widać że jest w nim zakochana i jest to jakiś motyw.

Piter498

Motyw był,ale, zależy jak scenarzyści to wymyślili ;)

Piter498

Właśnie od trzeciego sezonu próbuje jakoś układankę ułożyć kto zabił żonę Kruka, to by było jednak w tym serialu zbyt proste gdyby to była Justyna, jeśli myślimy wszyscy że stała za tym Justyna to pewnie będzie psikus bo to napewno nie będzie ona. Napewno będzie to osoba którą nawet bymśmy o to nie podejrzewali.


Mam głupie skojarzenie że mogła maczać z tym palce synowa Morawskiego. Tak mi to właśnie teraz przyszło do głowy.

ocenił(a) serial na 10
PaniDe678

No przecież w ostatnim odcinku 2 sezonu Justyna dzwoni do ukrywających się w przyczepie jej ojca motocyklistów. Dosadniej chyba nie można było tego przekazać.

ocenił(a) serial na 10
Valentino_filmweb

w której minucie? przewertowałem z 5 razy ostatni odcinek 2 sezonu i nie widzę takiej sceny

ocenił(a) serial na 10
amfre

W 23:04 Justyna siedzi w toalecie i dzwoni do ukrywających się w przyczepie jej ojca motocyklistów mówiąc "pełna gotowość, czekacie na sygnał". W 3 sezonie Kruk znajduje przyczepę, łączy kropki, a na końcu wymierza sprawiedliwość - najpierw zabija Justynę, a potem dwóch gości z motocykla. Tyle.

ocenił(a) serial na 9
Piter498

Justyna przynajmniej pośrednio miała udział w śmierci Anki - to chyba ona zostawiła kalosze pod drzwiami pokoju? Podobnie, jak miała udział w śmierci rodziców Kruka.

ruth_fw

Kalosze chyba byly na tego dziadka, co ich pilnował? Ja myślę że zlecenie na zabójstwo Anki dał Rudy.

ocenił(a) serial na 9
briela

Dziadek je podniósł, ale "zastawione" były chyba przez Justynę na Ankę po tym jak została odtrącina przez Kruka.

Piter498

Ona kazała zabić Ankę .bo się zakochała w Kruku

GaduBT

To by było zbyt oczywiste. myślę ze to będzie osoba po której byśmy się tego nie spodziewali (Komendant, Rodzina dziadka w ramach zemsty, itp.) Choć twórcy mogli pójść na łatwiznę.

xaydestroyer

Nie no lepsze rozwiązania oczywiste niż takie głupoty jakie teraz wymyślasz. Komendant? Serio? Ten poczciwina? Zrobienie czegoś takiego to byłby twist dla samego twistu czyli zwykły debilizm bez jakiegokolwiek umocowania w fabule, a dwa odcinki to za mało żeby sensownie takiego kandydata ustawić. Rodzina cygana nie miałaby powodu żeby się mścić na Kruku. To Weszo, sam z siebie, z poczucia winy pilnował rodziny Kruka. Ten go do tego nie zmuszał. Poza tym był już u rodziny cygana po broń i nie było widać żadnej złej krwi. Raczej im zależy żeby Kruk znalazł zabójców bo myślą pewnie, że to on pośrednio albo bezpośrednio stoją też za zabójstwem Weszo. Za zabójstwem Anki najpewniej stoi Justyna. Pośrednio albo bezpośrednio. Serial nie zmierza tym razem w kierunku żadnej konkretnej intrygi, tylko w kierunku zemsty. My wiemy kim jest Justyna, ale Kruk nie i to dla niego ma być to zaskoczeniem, a nie dla nas. Ta seria jest o poszukiwaniu zemsty, nie rozwikływaniu zagadek. 3/4 sezonu za nami i tak naprawdę nie ma żadnej rozciągniętej intrygi kryminalnej, a przynajmniej nie zajmuje ona specjalnie dużo czasu względem śledztwa Kruka(bo jakaś tam intryga jest, ktoś tą dziewczynkę zabił i wrzucił na pasy pod koła Stefaniukowi żeby było, że on ją śmiertelnie potrącił.)

Tracker

Żonę Kruka na pewno zabił młody Dunaj z zemsty za pobicie przez Kruka w 2 sezonie. Na monitoringu ze stacji benzynowej ściągał kask, widać było wysokiego, bruneta, na pewno to był młody Dunaj. Pytanie, kim był ten drugi motocyklista? Obstawiam Rudego.

ocenił(a) serial na 9
PaniDe678

Ale Nie wyszła by z tego bez szwanku ,ciężko teraz wytłumaczyć skąd wiedziała gdzie jest rudy ,ale pewnie Kruk jakoś odnajdzie syna .

ocenił(a) serial na 10
PaniDe678

Justynka jakoś jest powiązana z tym 4 ,że zdjęcia tak samo na nazwisko mają. Ale Rudy mnie zaskoczył dzisiaj, Włosok jest zajebisty w tym serialu

ocenił(a) serial na 9
agacia_1989

No to jest jej ojciec ,Justyna pewnie z zemsty weszła w interes z fajkami . Kruk pewnie by się o tym dowiedział od tej zony ,tego typa z SB ,ale zadzwonił Mariusz .

ocenił(a) serial na 9
Bartek_990

Zgadzam się. To by tłumaczyło radość ojca Justyny po śmierci Dunaja.

agacia_1989

To jest jej ojciec

PaniDe678

Myślę, że dziecko Kruka zginie. Scena otwierająca sezon 3 będzie również sceną go zamykającą. Kruk po informacji o śmierci syna popełni samobójstwo.

Emerytv2

Uważam że to by było zbyt proste, owszem może zostać wprowadzony w błąd i z myślą że syn nie żyje może skoczyć z tego wiaduktu, wiem napewno że serial jest nieprzewidywalny i zakończenie nie będzie takie oczywiste...

PaniDe678

To nie on skoczy z tego wiaduktu. Tylko Mariusz tak mi się wydaje ma ciuchy Kruka

GaduBT

Tez tak myśle. Wydaje mi się również, ze Justyna zginie z rak Rudego. Wtedy, gdy przyglądała się martwej córce Mariusza, zobaczyła martwa siebie. Otrzymała znak.
Kruka nie uśmierca rsk szybko, bo serial robi robotę. Mam nadzieje na 4-ty sezon.

ocenił(a) serial na 9
Emerytv2

SPOILER! W jednym z wywiadów Michał Żurawski powiedział, że on chciał, żeby Kruk został uśmiercony, ale tak nie będzie. Jak mówił - to będzie pośrednie rozwiązanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones