Kruk
powrót do forum 2 sezonu

II sezon

ocenił(a) serial na 8

Najlepszy polski serialowy sequel, który stawiam ciut wyżej niż I sezon ze względu na dopracowaną już ostatecznie warstwę audiowizualną.

Zdjęcia i montaż to poziom mistrzowski. Byłem w szoku jak bardzo w polskim serialu ten element dopracowali. Po II sezonie (oby powstał III !) z czystym sumieniem można powiedzieć, że serial ma swój indywidualny styl.

Historia. Mi osobiście bardziej przypadła ta z I sezonu, ale bardzo doceniam ewolucje głównego bohatera - jego motywacje, wew. walkę itp. Widać, że twórcy sporo pracowali nad tym elementem. Twisty fabularne bardzo ciekawe i czasami wręcz szokujące jak w finale...ale co istotne logiczne i wsadzone nie od czapy - za co twórcą II sezony należą się duże brawa.

(mam nadzieję, że P. Magdalena to przeczyta).

P. Magdaleno Koleśnik...no,no... przyznaje, że zrobiła Pani na mnie ogromne wrażenie. To jak P. "zrobiła" tą rolę to wyczyn prawie niespotykany w polskim grajdołku filmowym. Kłaniam się nisko ! Wybitna rola. Przyciąga P. uwagę. Na przemian się P. kibicuje i pragnie upadku.

ocenił(a) serial na 9
dzo_2

Tutaj sami malkontenci szukający dziury w całym, a ja bym się dal pokroić za wiecej takich produkcji. Zgadzam się z Tobą, zdjęcia, klimat robią robotę. A ja tu na forum jedyne co widzę to czepianie się tego „ze jacyś ludzie podjechali na wzgórze motocyklem i przecież oni to by zauważyli” albo ze „dźwięk słaby i nic nie słychać” (jak się ogląda na przesterowanych, słabych głośnikach z TV, albo na buczącym soundbarze z marketu, w którym nie ma wokali, to nie słychać i amerykańskich produkcji. Tylko tego nasze orly nie słyszą, bo ich nie rozumieją :))

Matee_3

Dla Ciebie nic nie zostało, ale może dzo_2 ci trochę odpali.

dzo_2

Recenzja na 5-, Panie klakier, bo miało być 5 akapitów, ale rzeczywiście nie ma o czym pisać. Możecie pędzic do kasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones