Kruk
powrót do forum 2 sezonu

Kompletnie porąbany scenariusz. Sezon robiony na siłę- tak jak na siłę dotrwałem do końca. O ile w pierwszym sezonie był świetny pomysł na postać kruka, doskonała muzyka z motywem Południc i zdjęcia, a całość miała super aurę tajemniczości - to w drugim sezonie tego nie ma. Melodie z Kruka usłyszałem tylko raz, generalnie nie było muzyki. Motyw policjantki opisywali inni więc się nie będę tym zajmował. Jeżeli rodzeństwo to miał być ten tajemniczy wątek to odgrzano po porostu motyw z sezonu 1.
Generalnie szkoda Żurawskiego na to dno.

krzysztof_bzdyra

Potwierdzam. Dokładnie tak samo odebrałem drugą serię...

ocenił(a) serial na 10
krzysztof_bzdyra

Nie twierdzę, że ktoś ma świętą rację ale: postać kruka nadal świetna, muzyka w 2 była i robi niezłą robotę szczególnie w 2 części sezonu (późniejszych odcinkach). Nie twierdzę, że wszystko było idealnie scenariuszowo - motyw rodzeństwa niewykorzystany, z Rudego też się dało więcej wyciągnąć. Ale już mocna końcówka i potencjał na 3 sezon SZTOS. Sam twist z postacią policjantki mocno wysuwającej się na 1 plan to rewelka. Chcieliście oglądać 2 sezon takiego samego Kruka rozwiązującego inną straszną sprawę? Tu mamy fajne powikłanie z jego życiorysem. Motywy klątwy dla mnie bomba. Jest ciekawie. A już pisanie, że dno to jakiś emocjonalny bełkot, bo na samej warstwie technicznej trzebaby docenić masę rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones