Kruk
powrót do forum 2 sezonu

Zakończenie

ocenił(a) serial na 8

Rudy poszedł w koronę i razem z Justyną sprzedał Katowice oraz fałszywy trop na Marzenę.
Co dalej z Rudym został zabrany przez CBŚP i odbity przez ludzi z Katowic czy zlikwidowany albo dojechał do celu( to zawodowcy według Kruka.) Takie same pytania zostają mi w kwestii Justyny kochała Kruka i dlatego oszczędziła go ale z zazdrości zabija mu żonę. No i jeszcze ostatnia scena gdzie Kruk oddaje kamień babci bo ostatecznie przegrał ze strachem o rodzinę gdy Anka zostaje zabita. Siedzi w kuchni i huśta lampą po czym rozbija żarówkę więc pozostaje po stronie ciemności planując zemstę. Tak to interpretuję i rozumiem że to furtka na następny sezon. Może ma ktoś inne pomysły?

ocenił(a) serial na 9
bulwerek

Kurde nie zauważyłem twojego tematu i założyłem swój. Ja mam takie przemyślenia, na temat finału. Czemu "Tapicer" nie sypnął Justyny? Scena na końcu Kruk zostawia kamień i zbicie żarówki. Czyli facet pogrąży się w ciemności. Przecież jak on się dowie, że wszystko co w swoim życiu mu się złego przytrafiło, to przez Justi to sam ją pewnie spali żywcem. Świetny sezon i już nie mogę się doczekać kolejnego. I jeszcze teraz mnie naszło, przecież Marzena, też może się wykręcić jak taka top hakerka z niej. Dobry sezon 8/10

ocenił(a) serial na 8
Robert831231

Dla mnie kompletne rozczarowanie, do jedynki nawet nie ma podejścia. Przekombinowany, dziurawy scenariusz, słabe zwroty akcji i tragiczne udźwiękowienie. Popsuł mi tylko dobre wrażenia po pierwszym sezonie. Nie kumam w twoje gusta. Max 4/10.

Dzida_86

A ja to ogladam w swoim studiu nagran, dzwiek mega, musisz miec slabe odsluchy albo niezaadoptowane akustycznie pomieszczenie

bulwerek

W jednej z ostatnich scen, kiedy ginie Anka, widac na motocyklu dwie osoby - jak mozna się domyślić Justynę i Rudego (jedno z nich kieruje, drugie z tyłu wyciąga bron i strzela). Także najwyraźniej Justyna z Rudym mają się dobrze i przejmą schedę po Katowicach.
Jak dla mnie cały ten wątek z Justyną był gwoździem do trumny 2 sezonu. Zakończenie zaś okazało sie kompletną klapą. Ale co kto lubi. Kolejny raz w polskim serialu z policjantów zrobiono kretynow, w dodatku takich, dla których śmiertelnym zagrożeniem jest jedna laska z gumofilcami.

Gorzka_M

Przekombinowali to zakonczenie, jezeli rudego wzieli w korone to watpie zeby on na motorze byl, ona mogla byc a jak chciala osobiscie byc na miejscu a nie umiala jezdzic, to wziela kierowce , ale bylo tez tych dwoch w przyczepie do ktorych telefonowala zeby byli w pelnej gotowosci.poza tym ten szef ktorego wydal rudy moglby powiedziec policji kto byl kretem, poza tym jak rudy mogl dostac korone jak zabil dwie osoby to nie ma sensu.ogolnie nie moglem sie doczekac jak zdemaskuja justene i niedosyt jest.

PawelJ80

Nie zdemaskowali tylko dlatego, żeby mieć konkretny powód (i zasygnalizować to widzom) do nakręcenia trójki :)

jan_niezbedny0

Tez tak pomyslalem chociaz nie moglem sie doczekac jak ja dojada, pewnie bedzie kontynuacja i Kruk ja zabije kiedy pozna prawde.za to co mu zrobila powinien jej urwac leb razem z kregoslupem

Gorzka_M

Justa jest manipulatorką ale bardzo ostrożną, więc nigdy by się nie bawiła w osobiste jeżdzenie i strzelanie do żony Kruka, i to przy nim, za wielkie ryzyko.
Czekamy na 3 sezon, wszystko się domknie, ten sezon był świetny, chociaż żałuję, że zamiast niepotrzebnego i błyskawicznie urwanego wątku rodzeństwa nie pociągnięto wątku kreta i przy kilku dobrych scenach w finale można to było rozegrać. Myślałem, że np. akcja z Marzeną to podpucha, żeby podejść Justynę i złapać ją jak popełni błąd. Ale cóż. zrobili inaczej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones