Kryminalni (2004-2008)
Kryminalni: Sezon 2 Kryminalni Sezon 2, Odcinek 23
Odcinek Kryminalni (2004-2008)

Tajemnica Julii Małeckiej

7,6 137
ocen
7,6 10 1 137
Kryminalni
powrót do forum s2e23

Podwójne podejscie i dalej nie wiem o co chodzi. Może ktoś mnie oświeci?

wildpark

Co konkretnie ?

Ruben_fw

Obejrzę jeszcze raz, ale rozwiązania nie rozumiem. (żeby to nie był spoiler) dlaczego zabił i dlaczego chciał się zabić? Ześwirował? W sobotę będzie powtórka, to może obejrzę z uwagą.

wildpark

Ten odcinek wogóle jakiś dziwny.

wildpark

Ja mam tak z odcinkiem 21 - Gorzki weekend jak tego biznesmena zabili końcówka tego odcinka też jakiaś dziwna .

Ruben_fw

Masz rację - pokręcony, ale w końcu jakoś się zlepia i chociaż słabe, ale jest rozwiązanie.

wildpark

odkrył, że żona go zdradzała z tym typem z zoologicznego, jego zabił i upozorował swoje morderstwo żeby została oskarżona. upiekł 2 pieczenie na jednym ognia. do tego pewnie gość był psychiczny, bo stara wspominała o częstych awanturach, które słyszała.
Chłop z zoologicznego podczas przesłuchania go w sklepie kręcił jeśli chodzi o to kiedy została otwarta wypożyczalnia (a wiemy to stąd że kobieta z butiku, którą przesłuchiwała Basia wspomniała o tym, że babka przyjechała do wypożyczalni po 9), więc to już mogło zapalić lampkę, że jest jakieś powiązanie między tymi postaciami julia - typ z zoologicznego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones