PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 11 833
oceny
7,1 10 1 11833
5,7 3
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

S02E10 - Opinie

ocenił(a) serial na 8

Mój boże......ten odcinek to był szok i jazda bez trzymanki, mimo że nie było wielu postaci to był to chyba jeden z najlepszych jak nie najlepszych odcinków w tym sezonie a przynajmniej dla mnie. Niepewność czy zdążą na czas z uratowaniem Noah, przywidzenia Noah i wreszcie finalne zaskoczenie przy jego uratowaniu że jest jeszcze jedna osoba.....Zoe.....której nie udało się uratować. Naprawdę się aż popłakałem przy końcówce i był to szok. Z uwagi że nie było tylu postaci można teraz wielu podejrzewać, chociaż widać że końcówką i zwiastunem do następnego teraz próbują jak najwięcej na Eliego. Flashbacki też mi się bardzo podobały i wyjaśniły kilka rzeczy, jeśli Brandon naprawdę żyje to naprawdę WOW. Cały ten odcinek oglądałem z otwartą gębą i napięciem i naprawdę jest to rewelacyjny odcinek.

ocenił(a) serial na 8

Może lepiej niech już zostanie sam xD, smutne to, ale lepiej dla niego i dla dziewczyn.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

później w 3 sezonie, Noah poznaje kolejną dziewczynę, która pyta go o jego poprzednie związki; -wszystkie zostały udaremnione przez seryjnego mordercę, chcesz być następna ?
Teraz to już naprawdę zostanie sam.

Przynajmniej wpadnie w wir pracy nad rozwiązaniem całej zagadki i nikt nie będzie mu przeszkadzał ;)

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Tak się zastanawiam jakim prawem oni mogą tworzyć takie coś zaje*******( nie wiem czy moze tu przeklinac)
Podjarany całym odcinkiem byłem i cały plan mordercy sadystycznie idealny, stream z noahem ale z zoe jednak film miazga.
Noah odchodzący od zmyslow w podziemiach cos niesamowitego. I widac ze morderca nie chcial za bardzo z nim gadać bo wie ze moze go rozwikłać szybko.
I pojawiło się w końcu to czego chciałem a mianowicie więcej informacji o Brendonie, to raczej niemozliwe ze wroci, on nie byl zly i tak juz pozostanie.

I tak co do Eliego tam gdzies ma tylko zakaz zblizania się i nic wiecej nie wiadomo, nie wiem czy ma jakies pokrewienstwo z Brendonem ale sadze ze jest podobny do niego, psychiczny, ma uzaleznienie do Emmy, Moze to on?

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Odcinek faktycznie bardzo dobry może nie aż tak najlepszy ale działo moim zdaniem to ten Eli to Brendon James zmienił twarz zrobił sobie operację i podając się za niby kuzyna Kieran'a ja to tak czuje jeszcze może być motyw z tatuśkiem Emmy kto wie może oni obaj współpracują kto wie zobaczymy okaże się już za niedługo .

ocenił(a) serial na 10
FanHouse

Ale popłynąłeś.... Jak Eli może hyc Brandonem :D sugerujesz ze stary koleś ( o ile żyje ) mógłby stać sie nastolatkiem i chodzić do szkoły ?
Hahahaha

Rrouge

W bodajże drugim Krzyku mordercami byli matka z synem, więc jako że to drugi sezon obstawiam na Kierana i jego ciotkę. Tym bardziej, że ich rozmowa, kiedy ona przyjechała do Lakewood była dosyć podejrzana, tak jakby ona też chciała dołączyć do zabawy, plus to, że Audrey i Emma znowu stały się przyjaciółkami, a morderca chce je poróżnić. Pasowałoby to do Kierana, który ma "lekką" obsesję na punkcie Emmy.

ocenił(a) serial na 7
Da_Vinci98

Jeśli dobrze pamiętam to ciotka Kierana była pokazana moze dwa razy? Trochę dziwnie będzie jeżeli okaże się zabójcą. Raczej nie miała tu większego znaczenia, przynajmniej mi się tak wydaje. Ale też podejrzewam Kierana

Rrouge

Moim zdanie Eli i Stavo odpadaja na 100%(zbyt oczywiste).
Szeryf odpada(dzwoni do niego tel, ze ma jechac... [byl wtedy sam, wiec jesli bylby w to zamieszany nie mialoby to sensu])
Zabojca jest Kieran. Nie jest oczywisty, poniewaz probuja odciagnac od niego podejrzenia( wyznanie tej najgorszej rzeczy + wybiegniecie z przyklejonym nozem, gdy 2 reke mial wolna). W pierwszym sezonie wskazywala na niego akcja w kregirlni(zabojca w srodku, teren obstawiony, Kieran wybiega, zabojcy nie znalezli). Jesli to naprawde on to dziwi mnie tylko to, ze zostawil ten pistolet w szafce. Chyba, ze wszystko bylo zrobione po to, aby oddalic od siebie podejrzenia.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

serio nie przewidziałeś tego? Jak Riley zginęła to czemu tą by mieli oszczędzić scenarzyści

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

Jasne że przewidziałem xD wiedziałem że zginie choć i tak do był dla mnie szok i smutek, nie było jej już od jakiegoś czasu na planie podczas gdy inni w tym czasie byli, nie było jej na zdjęciach żadnych z finału i między innymi dlatego wiedziałem że zginie, nawet myślałem że to będzie 8 albo 9 tu zabili trochę później no ale nadal.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

dla mnie szok i smutek że ktoś uważa to coś za arcydzieło

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

Każdy ma inny gust, gust jest różny a każdy ma inny gust i upodobania, naprawdę tak cię boli że JA wystawiam SWOJĄ ocenę jako 10? woow to naprawdę musisz mieć kompleksy xD przecież to nie twoja ocena tylko moja, ja się twoich nie czepiam to ty się moich też nie czepiaj, przeciwnie, radzę ci wejść do tematu o tym kto jest mordercą w 2 sezonie i tam popatrzeć na oceny przypadkowych ludzi którzy piszą komentarze, jest tam mnóstwo z ocenami 8, 9 i 10 ;) i to naprawdę mnóstwo, więc nie jestem jedyny, jeśli chcesz już do kogoś się podoczepiać o ocenę to nie do mnie, jak mówiłem każdy ma inny gust i inne upodobania a jako ze ja bardziej lubię właśnie seriale młodzieżowe a slashery kocham i jest to mój ulubiony rodzaj horroru to też taka ocena, oraz też z innych powodów, dla mnie szok i smutek że ktoś nie potrafi zrozumieć że każdy ma prawo do własnej oceny i musi się czepiać, nie ma jednego określonego gustu, każdy lubi seriale i filmy z innej kategori i innego rodzaju.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

serio myślisz że bede to wszystko czytał?! Ehh te kompleksy no cóż musze z nimi żyć

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

Nie widzę żeby było tego tak dużo ale skoro dla ciebie jest rozumiem ;) w skrócie chodzi mi o jedno: każdy ma własny gust, własne upodobania i prawo do własnej oceny, nie dam serialowi który uwielbiam i jest jednym z moich ulubionych 4 albo 3 tylko dlatego bo komuś nie pasuje moja ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones