PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141232}

Księgarnia Black Books

Black Books
8,1 3 635
ocen
8,1 10 1 3635
Księgarnia Black Books
powrót do forum serialu Księgarnia Black Books

cztery odcinki, ale boje się kończyć trzeci sezon. i co ja potem będę robić?? hehe, od początku zaczynam:D

ocenił(a) serial na 9
thepennywise

ja właśnie skończyłem, jak żyć?

macrac1068

Zostały mi jeszcze dwa, nie chcę ich na razie oglądać. Jak skończę to będę musiała wrócić do rzeczywistości. Możesz zobaczyć występy stand-up Morana, pomogą Ci przejść w miarę spokojnie ten trudny czas ;)

ocenił(a) serial na 10
thepennywise

No coz. Pozostaje kupno butelki wina i ramki fajek i zaczynac od nowa!

whizzo

Miałam rzucać nałogi, a tu figa z tego.

thepennywise

Ja właśnie dziś obejrzałem ostatni. Strasznie mało tych odcinków, człowiek dobrze się nie przyzwyczai do bohaterów a tu już koniec :) Niestety z tego co zauważyłem to znak rozpoznawczy brytyjskich seriali.

ocenił(a) serial na 6
kondzioff

szczegolnie to bolesne, bo serial zaczyna byc dobry dopiero od polowy drugiej serii, przechodzac z zartow nadajacych sie do posterunku 13 (takie mialem skojarzenie po paru pierwszych odcinkach) do wspolczesnej czarnej zmiji :)

ocenił(a) serial na 8
thepennywise

Gdzie obejrzeć, lub skąd wykombinować odcinki ?

ocenił(a) serial na 8
thepennywise

pozostają jeszcze "extrasy" przy nich się wyśmiałam ostro również. chwila przerwy i od nowa ;)

ocenił(a) serial na 10
thepennywise

całkowicie rozumiem, ja odkryłam serial w zeszłym tygodniu i dziś skończyłam i nie wiem co ze sobą zrobić teraz; pozostało mi chyba tylko obejrzeć całość jeszcze raz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones