PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850233}

Ktoś z nas kłamie

One of Us Is Lying
6,6 5 507
ocen
6,6 10 1 5507
Ktoś z nas kłamie
powrót do forum serialu Ktoś z nas kłamie

Rzadko kiedy jakaś teen-drama obecnie jakoś specjalnie mnie zainteresuje, ale tej produkcji się udało. Czytałem książkę i mimo że serial ma sporo różnic to nie przeszkadza to wcale w przyjemnym odbiorze. Postacie są dobrze zagrani i napisani, polubiłem całą główną obsadę, historia jest stopniowo dobrze prowadzona i element "mystery" intryguje i wciąga, a za  największy plus uważam Annalisę Cochrane jako Addy!!!! Ann wcześniej widziałem tylko z roli Yasmine w Cobra Kai i uważam że dobrze odgrywa tę postać, aczkolwiek tutaj naprawdę pokazuje w pełni swoje umiejętności aktorskie i świetnie wciela się w Addie, która już w książce była moją ulubioną postacią i tak właśnie ją sobie wyobrażałem. Aktorka ma świetną mimikę twarzy. Jej Addy jest energiczna, pokazuje wiele emocji, ma taką zadziorność, taka lekka "sucz" ale ma też bardzo wrażliwą i uczuciową stronę, podczas seansu trudno oderwać od niej wzrok, zdecydowanie najlepiej zagrana postać i bardzo dobry casting!!! Reszta obsady też bardzo dobrze odgrywa swoje role a główna 4 ma bardzo fajną chemię, podejrzanych jest też sporo więc jak ktoś nie czytał to może naprawdę mieć zagwozdkę z wytypowaniem sprawcy (no chyba że zmienią w serialu osobę odpowiedzialną za to, aczkolwiek wątpię, byłaby to zbyt drastyczna zmiana), po 6 odcinkach daję 8/10 bo serial naprawdę bardzo dobrze mi się ogląda i bardzo sympatyzuję z bohaterami, czekam na 2 finałowe. Peacock bardzo pozytywnie mnie zaskakuje, najpierw świetny Dr. Death, teraz bardzo dobra młodzieżówka, oby tak dalej!

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Jak miło w końcu spotkać osobę, która widziała serial i ma podobne odczucia. Swoją drogą fajnie, że tożsamość zabójcy poznaliśmy w jednym sezonie, co pozwoliło uniknąć syndromu tasiemca

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Spoko serial, sprawnie zrobiony i przyjemnie się ogląda. Aktorzy młodzieżowi bardzo dobrze zagrali, może jedynie z początku za dużo kłamią, ale później już nawet sensownie się zachowują.
Natomiast nie mogę ze śmiechu z rodziców. Nie wiem, kto ich pisał, ale to są absolutnie najgorsi rodzice świata. Rozumiem, że jakby jeden dzieciak, albo dwójka mieli złych rodziców, ale tu cała czwórka głównych bohaterów ma starych, którzy tylko ich gnoją, zwiększają presję i rzucają kłody pod nogi. Niesamowite.

Świat dorosłych ogólnie srogo ciśnie tych nieletnich - zakazują im się spotykać ze sobą, a jakby to najnormalniejsza rzecz na świecie, że skoro wszyscy przeżyli tę samą traumę, no to we wspólnym towarzystwie jakoś się dobrze odnajdują i rozumieją, a tutaj i nauczyciele i policja tak ich cisną, że szok...

A i technicznie to usługi xboxa są zewsząd dostępne, wystarczy się zalogować tylko, a jak nagrywał audio, no to raczej nie na konsoli je przechowywał, tylko na kompie mimo wszystko. Ten finał pod względem technologicznym trochę bez sensu jest.

No i w sumie trochę słabo, że na koniec wjechał cliffhanger, dość naciągany w sumie.

ocenił(a) serial na 8
RipRoy

Pełna zgoda z tymi rodzicami, szczerze mówiąc totalnie mnie nie interesowali tak że nawet ledwo co z nimi pamiętam mimo że serial oglądałem 4 miesiące temu :D aczkolwiek prawdopodobnie zrobię rewatch teraz z napisami pl za to główna obsada na duży plus. Co do cliffhangera z jednej strony fakt, z drugiej z wielką chęcią obejrzę ich dalsze losy, fajnie też że wygląda na to że Janae też będzie tym razem z resztą od początku na celowniku bo bardzo polubiłem jej postać (sceny wspólne Addy z Janae to jedne z moich chyba ulubionych, Annalisa Cochrane i Jessica McLeod fajnie razem wypadają na ekranie). Nie zdziwię się za to jak teraz to młodsza siostra Bronwyn będzie miała coś w tym wspólnego, jakiś dziwny vibe mi daje.

ocenił(a) serial na 8
RipRoy

Styl właśnie że spotykają się we własnym gronie też mi nie odpowiadało że ich za to cisną. Ale z drugiej strony na logikę każdy rodzic niechciałby widzieć swojego dzieciaka w towarzystwie które jest podejrzane o morderstwo

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Co to za Peacock? Bo przejrzałem i obsadę i twórców, a nie mogę znaleźć onego. Dr.Death też obejrzałem, dlatego interesuje mnie ta osoba, może warto poszukać czegoś więcej... Proszę o detale, jeśli można, bo pewnie coś przegapiłem. Pozdrawiam serdecznie, Paweł ;)

ocenił(a) serial na 8
pd_beatle

Chodziło mi o platformę odpowiadającą za oba seriale która dosłownie nazywa się Peacock :D https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Peacock_original_programming

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Hahahaha, dzięki za odpowiedź. Nie skojarzyłem tego. Pozdrawiam serdecznie, Paweł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones