Ktoś z nas kłamie
powrót do forum 2 sezonu

Mega

ocenił(a) serial na 9

Wow, drugi sezon jeszcze lepszy niż pierwszy, mega! No i zapowiada się sezon 3. Znowu rok czekać.

ocenił(a) serial na 6
daroo611

SPOILER









Jak myślisz, kto zginął? Bronwyn byłaby zbyt oczywista, ja obstawiam albo Addy (w końcu Cole teraz pewnie na nią poluje) albo kogoś spoza grupy, choćby Vanessę (a w każdym razie kogoś, kto na skutek jakiegoś skomplikowanego ciągu wydarzeń akurat miał przy sobie wisiorek :P).

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Raczej nikt z głównej paczki moim zdaniem :V na pewno ktoś spoza głównej grupy.

ocenił(a) serial na 7
Sol89






































RÓWNIEŻ SPOILER ! :D











też właśnie skończyłam oglądać :D i o wiele bardziej podobał mi się 2 sezon :D a nie sądzicie ,że Cole będzie zbyt oczywisty ? od początku wydaje się podejrzany to fakt :D i stuknięty tak samo jak Jake ,ale to żadna zabawa jak będzie odrazu wiadomo kto zabija :D no jeśli to on też sądzę że Addy była by w topce bo jednak ona zabiła brata ,natomiast Vaneesa wiedziała co i jak a to ukryła mógł się o tym dowiedzieć i też chcieć ją sprzątnąć ,a co do wisiorka zgadzam się że to też chyba by było za bardzo oczywiste ;p może jej siostra ? wiecie chciała się nią pogodzić pokłóciły się i zerwała jej wisiorek miała go :p może też być coś z tym wątkiem Maeve:D

ocenił(a) serial na 6
patunia67673

Cole (albo ktoś jeszcze zamieszany w to, co spowodowało pobyt Jake'a w tym ośrodku) może być jednym ze sprawców, ale raczej nie jedynym, bo właśnie byłoby to zbyt proste, w końcu twórcy serialu ciągle serwują nam oświecenia na sam koniec :D Zresztą samo to, kto zabił Fionę może być skomplikowane, sam Cole niby mógłby mieć wpływy wystarczające do zlecenia takiego zabójstwa, ale jednak obstawiam, że chodzi o kogoś znacznie potężniejszego niż on.

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Pewnie masz rację :D tzn no na pewno coś z Colem jest nie tak no i ten ośrodek też rzeczywiście jest bardzo podejrzany ,może to coś ma związek z tą dyrektorką bo ona tam chciała każdego ucznia wysyłać do tego ośrodka po pomoc :D i pisała o nich książkę też nie do końca wydawała się stabilna :D

ocenił(a) serial na 8
patunia67673

Takie same myśli miałem co do dyrektorki! Podczas tego sezonu naprawdę zacząłem sądzić że ma z tym coś wspólnego, nie zdziwiłbym się jakby w 3 sezonie jej postać była bardziej znacząca.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

I zastanawiam się też czy to nie będzie miało związku z tym przez co Jacke trafił do tego ośrodka:D bo w sumie w końcu nie było powiedziane tak do końca ,więc może a nóż to też będzie miało znaczenie ;p

ocenił(a) serial na 9
Sol89

Moim zdaniem braciszek Jake'a dowiedział się o wszystkim i zaczął się mścić. Jeśli chodzi o możliwą ofiarę to wykluczyłbym Vanesse (z którą miał dobre relacje) oraz Maeve która defacto nie brała udziału w zabiciu Jake'a. Całkiem możliwe, że będzie to osoba z czwórki, ale też wykluczyłbym raczej Bronwyn. Możliwe też, że jest to jakaś nowa osoba, która miała przy sobie wisiorek. Mniej możliwą hipotezą jest, że wisiorek znalazł się (zgubiony?) w tym miejscu przed samą zbrodnią. Co do Maeve ja osobiście bardzo lubię tą postać. Uważam, że gdyby grupa od początku liczyła się z jej zdaniem/pomysłami to mogli nawet wspólnie opracować podobny plan z oszukaniem Fiony. Sama zresztą wielokrotnie pomogła grupie a gdyby nie takie radykalne rozwiązanie na jachcie prawdopodobnie wszyscy faktycznie trafiliby do więzienia a Fiona wygrała (nie zebraliby dostatecznych dowodów, aby ją wrobić).

Dla fanów serialu polecam bardzo serdecznie serial Scream, baaardzo podobny. :)

daroo611

Scream bardzo lubię ale czy ja wiem czy jest bardzo podobny, to bardziej slasher, którym one of us is lying nie jest o bardziej się skupia na stalkowaniu i dręczeniu psychicznym, bardziej bym porównał do pretty little liars. Co do braciszka Jake'a jak dla mnie byłby zdecydowanie zbyt oczywistą opcją (obecnie to chyba nawet najbardziej oczywistą), stawiałbym bardziej na kogoś niespodziewanego i kogoś kto nie jest na pierwszy rzut oka w złych relacjach z grupą. Zabicie kogoś z głównej czwórki dla mnie osobiście jest znikomu, nie widzę żeby to był ten typ serialu , a bardziej w moich oczach taki gdzie główna 4 a raczej 5 (bo Janae też teraz się zalicza) jest nietykalną (właśnie jak choćby w pll), sam stawiałbym na kogoś spoza grupy (jak Vanessa czy kto inny z otoczenia głównej ekipy) albo ktoś nowy.

ocenił(a) serial na 7
daroo611

Jak dla mnie to racja bardzo dużo im pomogła ale z drugiej strony też bywała bardzo drażniąca ;p ale w sumie zgodzę się że trochę za ostro ją potraktowali na koniec bo no pomogła im bardzo ;p a gdyby rzeczywiście Fiona jej nie zaufała no to nic by z tego nie było ,a jak by uprzedziła to też nie było by elementu aż takiego zaskoczenia ,że okazała się "zdrajcą " sama przez chwile w to uwierzyłam a dopiero po chwili myślę sobie ,że specjalnie to zrobiła xd co do brata jak pisałam komuś wcześniej nadal uważam ,że jest stuknięty ale to było by tak oczywiste ,że po co wgl oglądać :D a co do ofiar no Vanessa jak by nie patrząc oszukała Cola ;p bo też w tv się wypowiadała że to Fiona zrobiła itp więc też Cole mógłby uznać to jako zdradę z jej strony ,że pomogła im a co do Maeve to sądzę ,że może ona być ofiarą taką jak by to ująć przypadkową ? a też skończyło się na tym że ma mega napięte relację z całą grupą ,więc kto wie czy nie dostanie rykoszetem ;p

ocenił(a) serial na 8
patunia67673

Ogólnie uważam że akurat tą ofiarą właśnie może być ktoś spoza głównej piątki, bo jak napisałaś oberwie rykoszetem :D co dla tego serialu nie było by nowe, albo ktoś chcąc się zemścić może skrzywdzić jakąś bliską osobę z otoczenia głównej właśnie, więc naprawdę się nie zdziwię jak to będzie ktoś spoza nich ale równocześnie ktoś kto jest w ich otoczeniu i nie jest im obcy a wisiorek Bronwyn to moim zdaniem typowa zmyłka, żeby wywołać większe obawy i wywołać większe oczekiwanie na potencjalny sezon 3. Da się tutaj wymyślić mnóstwo powodów dlaczego wisiorek miałby tam być nawet jeśli ofiarą nie jest Bronwyn ani nikt z piątki. Co do sprawcy - tu też powątpiewam czy Cole, byłoby to zdecydowanie zbyt przewidywalne.

ocenił(a) serial na 8
daroo611

Mam nadzieję że nie skasują, bo obecnie to już nie mam nigdy pewności do żadnych przedłużeń serialowych, nie ważne jakie by cliffhangery nie były, ale mam nadzieję że Peacock zamówi 3 sezon. Osobiście też 2 sezon podobał mi się jeszcze bardziej niż 1 no i Addy i Janae <3 kocham te postacie razem na ekranie, mają znacznie lepszą chemię i jest między nimi więcej emocji niż między Janae a Maeve.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Maeve mi czasami działała na nerwy ,tym takim wcinaniem się i ciekawością ,wiem że pewnie chciała hmm jakoś zaimponować siostrze ? pomóc jej ,czy coś no nie wiem ale momentami miałam ochotę ją walnąć ;p

Rrouge

Nooo nawet w ostatnim odcinku na łodzi gdy je ratowali reakcja Janae była skierowana całkowicie do Addy, czy wszystko z nią w porządku itp, totalne zignorowanie Maeve xD ale zgadzam się, bo mają naprawdę niezłą chemię ekranową i nawet wystarczają same spojrzenia i ich szczere rozmowy żeby to zauważyć, lepiej zdecydowanie wypadają w scenach niż Janae i Maeve między którymi nie widzę żadnej chemii.

ocenił(a) serial na 8
KennyDeath

Nawet Maeve to zauważyła, bo była zazdrosna o Addy i Janae

ocenił(a) serial na 8
daroo611

Trochę się obawiam o 3 sezon bo znalazłam na necie dużo informacji, że Peacock rezygnuje z kolejnego sezonu z powodu zbyt niskiej oglądalności. Ale kto wie, może zmienią zdanie, albo oddadzą to komuś innemu. Może Netflix przejmie kolejne sezony.

Myonica

Może ktoś wie czy jest szansa na 3 sezon? Bo szkoda żeby tak to zostawili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones